Я легенда 2 дата виходу: актори, що ми знаємо у 2023 році

Я легенда 2 дата виходу: актори, що ми знаємо у 2023 році

Після паузи тривалістю понад 15 років компанія Warner Bros. нарешті розпочала роботу над продовженням фільму “Я легенда 2”.

Про сюжет цього фільму наразі дуже мало відомо.

Оригінальний фільм “Я – легенда”, в якому головну роль виконав Уілл Сміт, здобув велику популярність серед критиків та глядачів в Україні, зняв його режисер Френсіс Лоуренс.

Цей фільм вважають одним із найбільш вразливих прикладів голлівудських кінокартин із використанням великого бюджету та комп’ютерної графіки, що стали характерними для кінематографу 2000-х років. Деякі вважають його найсильнішою роботою Уілла Сміта.

Після успіху “Я – легенда” тривалий час обговорювали можливість продовження – “Я – легенда 2”. Всі чекають на повернення фільму, та запитують, Коли нарешті вийде “Я – легенда 2”, та якак дата виходу….

Останні чутки та обговорення про Я – легенда 2?

Я легенда 2 дата виходу: актори, що ми знаємо у 2023 році

Анонс сиквела “Я – легенда”, зроблений у лютому 2023 року, розкрив деякі ключові деталі.

Було підтверджено, що сиквел не дотримуватиметься первісної кінцівки фільму, а натомість буде продовженням альтернативного фіналу “Я – легенда”, де головний герой, Роберт Невілл, зіграний Віллом Смітом, залишається в живих.

Таке рішення є доволі революційним, оскільки вимагатиме пояснення того, яким чином сиквел ігнорує вихідний фінал.

Режисер Аків Голдсман, який зробив цей анонс, не дав подробиць про це в інтерв’ю:

Аліса Брага, відома своєю роллю Анни в першій частині фільму “Я – легенда”, також висловила свою точку зору щодо розроблюваного сиквела.

Акторка не була обізнана про те, що продовження перебуває в процесі розробки, і вона поділилася своїми емоціями: “Я була дуже здивована і заінтригована. Я буквально підстрибувала від радості, розмовляючи телефоном, і говорила: ‘Чи можу я бути частиною цього? Чи можу я знятися? Чи можу я бути включена?”.

Оскільки Анна була важливим персонажем у першій частині, який вижив як в оригінальній, так і в альтернативній кінцівці, де вона стала супутницею Роберта в його подорожах, її цілком можна легко включити до сюжету “Я – легенда 2”.

Яка дата виходу фільму Я – легенда 2?

Навіть за умови, що ми тепер знаємо більше про сюжет “Я – легенда 2”, можливо, фанати повинні готуватися до того, що довгоочікувана дата виходу фільму може виявитися віддаленою.

Хоча сценарій фільму вже готовий, і багато головних акторів підписали контракти, відсутність підтвердження щодо режисера може суттєво вплинути на графік виходу фільму. Факт, що Френсіс Лоуренс, який режисував оригінальний “Я – легенда”, не підтвердив свою участь у продовженні, а також відсутність новин від Warner Brothers про можливу заміну, може навіть вказувати на те, що робота над проектом може бути в складних умовах.

Зважаючи на ці факти, можна передбачити, що дата релізу “Я – легенда 2” може відкластися на 2026 рік або навіть пізніше.

Де дивитися Я – легенда 2?

Майбутня частина фільму “Я легенда” вийде українською, як і перша. Знайти і подивитися можна в українському сегменті інтернет.

Хто з акторів зіграє у Я – легенда 2?

Я легенда 2 дата виходу: актори, що ми знаємо у 2023 році

Вілл Сміт знову втілить Роберта Невілла на екрані в продовженні “Я – легенда 2”.

Очевидно, що сиквел будуватиметься навколо альтернативної кінцівки оригінального фільму “Я – легенда”, і присутність Сміта в ролі не обмежиться лише флешбеками чи відеозаписами експериментів Невілла.

З огляду на те, що перша частина фільму “Я – легенда” зібрала понад 500 мільйонів доларів у світовому прокаті (за даними Box Office Mojo), легко зрозуміти, чому Warner Bros. ухвалює серйозні рішення щодо повернення Сміта в проєкт.

Останні оновлення щодо “I Am Legend 2” також підтвердили участь Майкла Б. Джордана, зірки фільму “Крід”, в акторському складі.

Наразі немає інформації про персонажа, якого він зіграє, однак, враховуючи висловлювання Аліси Браги, є припущення, що вона також повернеться в проєкт.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *