Дата виходу 3 сезону Індустрія розкрито!

Дата виходу 3 сезону Індустрія розкрито!

tvshows.com.ua зібрала всю відому інформацію про дату виходу 3-го сезону “Індустрія”, а також всі подробиці про те, коли він вийде українською. Та де можна подивитися українською.

Прем’єра серіалу відбулася 9 листопада 2020 року і отримала переважно позитивні відгуки від критиків. 2 сезон транслювався з 1 серпня 2022 року по 19 вересня 2022 року. Якщо вам цікаво, коли вийде 3 сезон, ви потрапили в потрібне місце.

Дата виходу 3 сезону Індустрія розкрито!

Нагадаємо, серіал “Індустрія” розповідає про молодих випускників фінансових навчальних закладів, які одразу після фінансової кризи 2008 року вступають у жорстку боротьбу за місце роботи в найбільшому інвестиційному банку Лондона.

У цьому процесі розмиваються грані між дружбою, партнерством, коханням і ворожнечею, і незабаром молоді фінансисти поринуть у світ корпоративної культури, де оборудки, дивіденди, секс, наркотики та надмірне самолюбство відіграють однаково важливу роль.

Коли вийде 3 сезон Індустрії?

Дата виходу 3 сезону Індустрія розкрито!

Точна дата виходу третього сезону серіалу “Індустрія” вже відома – він вийде 11 серпня 2024 року.

У жовтні 2022 року було оголошено про продовження серіалу “Індустрія” на третій сезон. Кетлін МакКафрі, старша віце-президентка HBO з драматичних програм, висловила гордість за успіх попереднього сезону і зазначила, що продовження втішатиме шанувальників серіалу.

Важливо відзначити, що виробництво “Індустрії” не постраждало від страйків у Голлівуді, завдяки контрактам з британською профспілкою акторів Equity.

Дата виходу третього сезону була підтверджена головою HBO та HBO Max, Кейсі Блойсом, на заході у листопаді 2023 року. Третій сезон обіцяє продовжити захоплюючу історію та потішити глядачів новими сюжетними поворотами.

Де дивитися Industry українською?

Добре, що з 2022 інтернет студія BaibaKo почала активно розвивати український напрямок. Вона зробила 2 сезон в українській озвучці. Є всі передумови, що з виходом 3 сезону вийде українське озвучення, а далі, можливо, доозвучить і перший сезон.

Дивись українською!

Рецензія на серіал «Індустрія»

Дата виходу 3 сезону Індустрія розкрито!

З кожним роком ринок праці стає все більш насиченим. Студенти найпрестижніших вишів все частіше починають турбуватися про практику ще задовго до отримання диплома. Адже практика може стати шляхом до постійної роботи в певній компанії або до корисних знайомств, які забезпечать подальше працевлаштування.

У будь-якому випадку, з кожним роком знайти хорошу роботу стає дедалі важче.

Серіал «Індустрія» розповідає про талановитих молодих людей, які одразу після закінчення університету або престижної школи економіки занурюються у небезпечний і жорстокий світ конкуренції та боротьби.

Наші головні герої використовують усі доступні та не дуже чесні методи, щоб досягти своєї мети. Вони переступають через себе, свої моральні принципи, зраджують коханих та друзів… І лише з часом починають розуміти, яку високу ціну вони заплатили.

Глядач стає свідком історій успіху, які, безумовно, мотивують. Але найголовніший посил серіалу полягає в тому, наскільки сильно і самовіддано люди іноді борються за цей самий успіх, забуваючи про правду, цінності та самих себе.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *