Дата виходу 3 сезону Індустрія: Коли вийде?

Дата виходу 3 сезону Індустрія: Коли вийде?

tvshows.com.ua зібрала всю відому інформацію про дату виходу 3-го сезону “Індустрія”, а також всі подробиці про те, коли він вийде українською. Та де можна подивитися українською.

Прем’єра серіалу відбулася 9 листопада 2020 року і отримала переважно позитивні відгуки від критиків. 2 сезон транслювався з 1 серпня 2022 року по 19 вересня 2022 року. Якщо вам цікаво, коли вийде 3 сезон, ви потрапили в потрібне місце.

Дата виходу 3 сезону Індустрія: Коли вийде?

Нагадаємо, серіал “Індустрія” розповідає про молодих випускників фінансових навчальних закладів, які одразу після фінансової кризи 2008 року вступають у жорстку боротьбу за місце роботи в найбільшому інвестиційному банку Лондона.

У цьому процесі розмиваються грані між дружбою, партнерством, коханням і ворожнечею, і незабаром молоді фінансисти поринуть у світ корпоративної культури, де оборудки, дивіденди, секс, наркотики та надмірне самолюбство відіграють однаково важливу роль.

Коли вийде 3 сезон Індустрії?

Дата виходу 3 сезону Індустрія: Коли вийде?

Точно дата виходу третього сезону “Індустрії” може з’явитися влітку 2024 року. Але, вже точно відомо, що 3 сезон вийде саме влітку.

У жовтні 2022 року було оголошено продовження серіалу “Індустрія” на третій сезон.

Кетлін МакКафрі, старша віце-президентка HBO з драматичних програм, висловила пишання за успіх попереднього сезону і зазначила, що продовження втішатиме шанувальників серіалу.

Важливо відзначити, що виробництво “Індустрії” не постраждало від страйків в Голлівуді, завдяки контрактам з профспілкою акторів у Великій Британії Equity.

Серіал вийде влітку 2024 року за оголошенням голови HBO та HBO Max, Кейсі Блойс, на заході у листопаді 2023 року.

Де дивитися Industry українською?

Добре, що з 2022 інтернет студія BaibaKo почала активно розвивати український напрямок. Вона зробила 2 сезон в українській озвучці. Є всі передумови, що з виходом 3 сезону вийде українське озвучення, а далі, можливо, доозвучить і перший сезон.

Дивись українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *