3 сезон Банди Лондона дата виходу

3 сезон Банди Лондона дата виходу

“Gangs of London” (укр. “Банди Лондона”) – це британський телесеріал жанру кримінальної драми, який був випущений в 2020 році на каналі “Sky Atlantic” в Великобританії. Серіал був створений Гаретом Евансом та Меттом Флаунером і розповідає про світ міської злочинної субкультури у Лондоні.

Що за серіал “Банди Лондона”?

У серіалі розкривається історія родинного бізнесу злочинних кланів міста, які борються за контроль над містом після того, як був убитий їхній глава Фінн Воллес. Головний герой – Сін Фоллон, який змушений взяти на себе відповідальність за родинний бізнес і вести боротьбу проти інших злочинних груп, щоб зберегти своє місце в ієрархії злочинного світу Лондона.

Серіал містить багато елементів екшену, бойовиків та насильства, а також складні переплетення інтриг, зрад та повстань у світі злочину. “Банди Лондона” отримав високі оцінки критиків за вражальну хореографію бойових сцен, моторошну атмосферу та відтворення міської культури Лондона.

У загальному, серіал “Банди Лондона” є динамічним, напруженим та зворушливим відображенням світу злочину та влади у Лондоні, з яким зможуть співчувати та прихильники жанру кримінальної драми, так і широка аудиторія.

3 сезон Банди Лондона дата виходу
Кадр з серіалу Банди Лондона

Герої серіалу та акторський склад

Серіал “Банди Лондона” має вражаючий акторський склад, у якого головні ролі виконані талановитими британськими акторами. Ось кілька головних героїв та акторів, які їх виконують:

  1. Джо Коулі – Еліот Фінч
  2. Софі Джоуз – Шеннон Дамен
  3. Рейчел Хьюес – Лейла Макері
  4. Марк Льюїс Джонс – Фінн Уоллес
  5. Мішель Фейрлі – Алекс Дамен
  6. Браян В’ю – Джакомо Домінічі
  7. Люсі Бойнтон – Софі Дамен
  8. Паула Малкомсон – Маріан Фінч
  9. Софі Лоу – Валлес
  10. Орландо Блум – Біллі Уоллес (у гостях у другому сезоні)

Кожен з цих акторів здатний перетворити свій персонаж в живу, динамічну істоту, яка здійснює свій вплив на розвиток сюжету. Герої серіалу є досить складними та інтригуючими, кожен з них має свої мотивації та інтереси, що робить їх відтворення ще більш вражаючим.

3 сезон Банди Лондона дата виходу
Кадр з серіалу Банди Лондона

Про що 1 сезон серіалу “Банди Лондона”?

Перший сезон серіалу “Банди Лондона” складається з дев’яти епізодів та розповідає про боротьбу за контроль над містом Лондоном після загибелі Фінна Воллеса, глави однієї з найбільших злочинних організацій міста.

Головний герой Сін Фоллон, син Фінна Воллеса, змушений прийняти на себе керівництво родинним бізнесом та вести боротьбу з іншими злочинними групами, які бажають скористатися вакантним місцем на вершині злочинної ієрархії Лондона.

Серіал розкривається зі смерті Фінна Воллеса та згадками про його життя та правління злочинним світом Лондона. Далі ми бачимо, як Сін входить у світ злочину та намагається зберегти контроль над своїм батьківським бізнесом. Під час боротьби за владу він зустрічається з численними конкурентами та зрадниками, що заважають йому досягнути своїх мет.

Крім того, серіал показує життя деяких членів інших злочинних груп, які змагаються за владу в Лондоні. Серія розслідувань та відкриттів допомагає глядачам краще зрозуміти складні переплетення влади, грошей та насильства в світі злочину.

У загальному, перший сезон “Gangs of London” – це емоційно заряджена кримінальна драма, яка втягує глядача в історію та дозволяє ознайомитися зі складною структурою злочинної ієрархії міста Лондона.

3 сезон Банди Лондона дата виходу
Кадр з серіалу Банди Лондона

2 сезон серіалу “Gangs of London”

Другий сезон серіалу “Банди Лондона” продовжує розповідь про злочинний світ Лондона, але вже з новими героями, інтригами та більш складним сюжетом.

Сюжет другого сезону розгортається через три роки після подій першого сезону. Головний герой Еліот Фінч, який зник після того, як він врятував життя своїй родині в першому сезоні, повертається до Лондона. Він змушений зіткнутися зі своїм минулим та взяти на себе відповідальність за свої дії.

У другому сезоні герої мають справу з новими злочинними групами та ворогами. На передньому плані знаходиться історія про суперечки між сім’ями Фінчів та Даменів, які розпочалися зі старих образ, але привели до нової хвилі насильства та збройних конфліктів.

У другому сезоні серіалу “Gangs of London” з’являються нові персонажі та сюжетні лінії, що додає більшої глибини та складності до історії. Герої повинні боротися за виживання та збереження своїх інтересів у світі, де насильство та зрада є постійною небезпекою.

У цілому, другий сезон “Gangs of London” продовжує вражати глядачів своєю відмінною графікою та епічними сценами бойових мистецтв, а також захоплюваною історією, яка не дає глядачам нудьгувати.

Трейлер Банди лондона

Коли вийде 3 сезон “Банди Лондона”?

3 сезон “Банди Лондона” мав вийти вийти в жовтні 2023 року. Однак, враховуючи поточний стан справ з кіноіндустрією загалом у світі, страйки, тощо, ми можемо припустити, що прем’єра не відбувається у 2023 році. 3 сезон “Банди Лондона” треба бути чекати до 2024 року.

А поки чекаєш, пропонуємо переглянути топові серіали 2023 року.

Рейтинг

Gangs of London (2020) on IMDb

Де і Як подивитися Банди Лондона українською?

1 і 2 сезон доступний онлайн українською від класної студії “В одне рило”. Подивитися та задонатити на підтримку озвучення можна на офіційному сайті студії.

3 сезон Банди Лондона дата виходу
Кадр з серіалу Банди Лондона

Чи варто дивитися? Кому буде до вподоби.

Якщо ви любите напружені бойовики з відмінним акторським складом та непередбачуваною сюжетною лінією, то серіал “Банди Лондона” може стати одним з ваших улюблених телевізійних шоу.

Його можна вважати одним з найкращих кримінальних драм останніх років. Він пропонує глядачам вражальну гру акторів, захопливий сюжет, напружену атмосферу та божевільні бійки.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *