Дата виходу 23 сезону Закон і порядок (Law & Order)

Дата виходу 23 сезону Закон і порядок (Law & Order)

Є інформація про 23 сезон серіалу оригінально серіалу “Law & Order / Закон і порядок”, який був запущений у вересні 1990 року. Трохи нагадаємо про один із самих тривалих серіал 20 століття та коли чекати на 23 сеззон?

“Law & Order” (Закон і порядок) – це популярний американський телесеріал, який був створений Діком Вулфом і оригінально дебютував 13 вересня 1990 року. Серіал вважається одним із найдовготриваліших і найвпливовіших кримінальних драм в історії телебачення. Він був розділений на дві частини: поліцейський процедуральний сюжет (розслідування злочинів і арешт підозрюваних) і судовий процес (судова драма).

Особливістю “Law & Order” було те, що серіал приділяв велику увагу реалізму й акцентував увагу на складності судових процесів та етичних дилемах у правоохоронній діяльності. Серіал також відомий за те, що він часто черпає натхнення для своїх епізодів із реальних злочинних подій.

Упродовж багатьох років “Law & Order” мав успішний біг і став джерелом безлічі спін-оффів та адаптацій у різних країнах.

Серіал “Law & Order” справив великий вплив на жанр теледрами і став класичним прикладом кримінальної драми на телебаченні. Багато акторів і актрис, які брали участь у серіалі.

Дата виходу 23 сезон “Law & Order / Закон і порядок” запланована на 12 січня 2024 року.

Серіал не має української озвучки.

Також, пропонуємо дізнатися коли чекати на Новобранець Федерали дата виходу 2 сезону.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *