25 сезон Закон і порядок: дата виходу, майбутнє серіалу

25 сезон Закон і порядок: дата виходу, майбутнє серіалу

У 1999 році ніхто не міг передбачити, що серіал “Закон і порядок: Спеціальний корпус” збереже свою популярність і через 25 років. Ця телевізійна програма, а також персонаж Олівії Бенсон, зіграний Маріскою Харгітей, стали символами підтримки жертв сексуального насильства та жорстокого поводження.

“Закон і порядок: Спеціальний корпус” отримав ухвалу на зйомки 25 сезону, і ми маємо захоплюючі новини про те, що чекає на нього в майбутньому та коли чекати 25 сезон “Закон і порядок: Спеціальний корпус” українською.

Зазвичай “Закон і порядок: Спеціальний корпус, як і більшість осінніх серіалів, йде на літню перерву, а потім повертається наприкінці вересня або на початку жовтня, щоб розпочати наступний сезон. Однак NBC оприлюднив свій новий розклад на осінь, і 25-го сезону “Спеціального корпусу” немає серед серіалів, які вийдуть у вересні цього року.

Коли вийде 25 сезон Закон і порядок?

25 сезон Закон і порядок: дата виходу, майбутнє серіалу

Телеканал NBC продовжив серіал “Закон і порядок: Спеціальний корпус” на два сезони у квітні 2023 року.

Планований початок 25 сезону на осінь, може затриматися через страйк сценаристів WGA та акторів SAG-AFTRA. Стрімко зменшений бюджет призвів до ротації акторів замість постійного з’явлення кожного у серії.

Звичайно, виробництво нових сезонів зазвичай розпочинається влітку, коли сценаристи працюють над сценаріями, а актори незабаром розпочинають зйомки. Але страйки акторів і сценаристів сповільнили виробництво, доки не буде досягнуто нових угод між студіями і профспілками.

У зв’язку з цим затримкою, NBC перенесе “Закон і порядок: Спеціальний корпус” на визначений термін, що означає, що фанатам доведеться зачекати до 2024 року для початку нового сезону.

Де дивитися 25 сезон Закон і порядок

Віддамо належне, українським телеканалам “Індіго” та НТН, які з високою наполегливістю озвучували серіал “Закон і порядок: Спеціальний корпус” с першого сезон. Зробивши озвучення до 21-го сезону українською.

22, 23 і 24 сезони залишається без українського озвучення.

Є надія, що з виходом 25 сезону, українська озвучка вийде від інтернет студії Baibako. З 2022 року, вона активно бере в роботу майже всі серіали, у яких відсутня українська озвучка.

Смакуй українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *