Чому не Еванс? 2022 - міні-серіал Аґати Крісті

Чому не Еванс? 2022 – міні-серіал Аґати Крісті

Серіал “Why Didn’t They Ask Evans?” (укр. “Чому не Еванс?”) 2022 року – це кримінальний детективний міні-серіал, знятий за мотивами роману Аґати Крісті з такою ж назвою. Серіал складається з трьох епізодів, які були вперше показані на телебаченні у 1980 році.

Опис серіалу “Чому не Еванс?”

Сюжет серіалу розповідає про молодого британського аристократа Боббі Джонсона.

Одного разу син викарія Боббі Джонс був день на гольфі. Під час гри вони помітили чоловіка, який лежав під скелею, який згодом помер. Перед смертю чоловік прошепотів лише одну фразу “Чому не Еванс?” і мав фотографію жінки в кишені. Ці слова та фотографія стали єдиною підказкою для розкриття загадкового випадку.

Чому не Еванс? 2022 - міні-серіал Аґати Крісті

Який сюжет 1 сезону?

Серіал “Why Didn’t They Ask Evans?” складається з трьох епізодів, але сюжет першого епізоду, що має назву “The Adventure of the Clapham Cook”, не пов’язаний зі сюжетом роману Аґати Крісті з того ж назвою, на якому базується загальна концепція серіалу.

У першому епізоді Боббі Джонсон, уздовж суворого валлійського узбережжя знаходить біля підніжжя скелі вмираючого чоловіка. Коли Боббі намагається полегшити його останні хвилини, вмираючи вимовляє загадкове запитання “Чому не Еванс?”.

Трейлер

У 2 епізоді після шокуючої смерті, яку вважали самогубством, Боббі та Френкі переконані, що це було вбивство. Разом вони розробляють план, як впровадити Френкі в будинок головного підозрюваного.

У третій серії Френкі та Боббі копають глибше, вони починають розкривати темну змову. Чи знайдуть вони нарешті відповідь на це доленосне питання? Дивись серіал українською щоб дізнатися.

Коли вийде 2 сезон “Чому не Еванс?”?

Це міні-серіал, в якому закладано тільки 3 серії.

Де подивитися українською?

Серіал “Чому не Еванс?” можна подивитися в озвучці студії OZZ українською онлайн на офіційному сайті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *