Серіал "Віллоу": 2 сезону не буде

Серіал “Віллоу”: 2 сезону не буде

“Віллоу” – це ремейк і сиквел однойменного фільму Рона Говарда 1988 року, де головну роль знову виконав Ворвік Девіс. У новій версії буде додано нових персонажів і елементи сюжету, які дадуть змогу глядачам зануритися в захопливий світ фентезі та насолодитися захопливою пригодою.

Серіал "Віллоу": 2 сезону не буде

Про що серіал “Віллоу”

“Віллоу” Юфгуд був скромним фермером і чарівником-початківцем, який одного разу виявив новонароджену дівчинку на ім’я Елора і вирішив забрати її до себе. Згідно з переказами, Елора повинна була погубити могутню чаклунку-тиранку, яка захопила землі. Віллоу використовував усі свої навички, щоб захистити дитину від злої чарівниці та її поплічників.

Через багато років Елора виросла і стала відважною войовницею, готовою дати бій силам зла. Вона і Віллоу знову опинилися втягнуті в сутичку з чаклункою, яка повернулася, щоб заволодіти Елорою і використовувати її сили для своїх підступних цілей.

Дата виходу 2 сезон серіалу “Віллоу”

“Віллоу” закрито після першого сезону. Передивитися 1 сезон українською можливо в озвучці “Цікава Ідея” та HDrezka Studio. Дивись українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *