2 сезон Наш стяг несе Смерть - дата виходу, перші фото

2 сезон Наш стяг несе Смерть – дата виходу, перші фото

Протягом декількох місяців фанати з нетерпінням сподіваються на вихід другого сезону культового піратського серіалу Макса під назвою “Наш стяг несе Смерть“.

Створений Девідом Дженкінсом, який також є шоураннером, цей серіал виходить з-під керівництва виконавчої продюсерки і зірки Тайки Вайтіті, а також виконавчого продюсера Гаррета Баша, який також отримав номінацію на премію “Еммі“.

Офіційно було підтверджено замовлення другого сезону вже у червні 2022 року, і з того часу нові повідомлення щодо проекту з’являлися доволі рідко.

Однак нарешті ми отримали приблизну інформацію про те, коли фанати зможуть знову насолоджуватися 2 сезоном серіалу “Наш стяг несе Смерть“. Про це, докладніше нижче..

Коли вийде 2 сезон Наш стяг несе Смерть?

Хоча точна дата виходу поки не відома, Девід Дженкінс, головний творець серіалу, поділився, що другий сезон “Наш стяг несе Смерть” планується до виходу у жовтні 5 числа 2023 року.

Остання серія 2 сезону вийде 26 жовтня.

У другому сезоні буде лише 8 епізодів.

Цей термін відповідає планованим виступам акторів з “Наш стяг несе Смерть” на Нью-Йоркському комікс-фестивалі 2023 року, який триватиме з 12 по 15 жовтня 2023 року.

Наш стяг несе Смерть 2 сезон, чи є озвучка українською?

До першого сезон є гарне озвучення від любительською студії озвучення “В одне рило“. Щоб другий сезон вийшов від них, допоможіть їм донатом на розвиток та озвучення другого сезон. Знайти можна їх у телеграм.

А поки можна подивитися перші кадри з другого сезону “Наш стяг несе Смерть / Our Flag Means Death“.

Перші кадри з 2-го сезону Our Flag Means Death

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *