Гало (Halo) коли вийде 3 сезон?

Гало (Halo) коли вийде 3 сезон?

“Гало”, або “Halo” – це науково-фантастичний серіал про майбутнє, де людство бореться з Ковенантом, інопланетною імперією. Дія розгортається у 26 столітті.

Прем’єра першого сезону відбулася у 2022 році, а другого – у 2024. Поки немає точних даних про вихід третього сезону, але фанати чекають на нього з нетерпінням. Що наразі відомо про дату виходу 3 сезону, та коли можна очікувати його? читай у дописі нижче…

Чи буде 3 сезон у серіалу Гало?

Гало (Halo) коли вийде 3 сезон?

Поки що немає офіційної дати виходу третього сезону “Гало”, але можливо, її буде оголошено в майбутньому. На початок лютого 2024 року поки що немає схвалення на третій сезон. Paramount Plus, ймовірно, чекає на оцінки другого сезону, щоб прийняти рішення про продовження проекту.

Девід Вінер, шоураннер другого сезону, висловив сподівання на продовження серіалу, стверджуючи, що в історії залишено можливості для подальшого розвитку.

Кікі Вольфкілл, виконавчий продюсер серіалу та розробник гри, також підтримує ідею продовження та впевнена в наявності цікавих сюжетних ліній за межами другого сезону.

tvshows.com.ua прогнозує, що серіал в найближчий місяць серіал отримає офіційне продовження на третій сезон.

Дата виходу Гало 3 сезон

Якщо подивитися на попередні релізи сезонів… Між першим та другим сезоном пройшло майже 2 роки. Ймовірно така тенденція збережеться і 3 сезон ми побачимо в першій половині 2026 року.

Де дивитися Гало українською?

Всі сезони доступні українською від творчої групи “Цікава Ідея”. Подивитися можна на сайті студії.

Нагадаємо, Halo – це екранізація серії різножанрових відеоігор.

XXVI століття. Йде запекла війна між земними силами Космічного командування Об’єднаних націй та релігійним союзом кількох інопланетних рас. Люди програють, і їхньою останньою надією стає SPARTAN-II — проект зі створення суперсолдатів, спартанців, які мають переламати хід війни. Проте супротивники знаходять і знищують планету зі спартанцями. Виживає лише один – Джон-117. Він опиняється на Halo – загадковому світі-кільці, де він має змінити історію.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *