Звичайний Джо продовжено на 2 сезон: дата виходу

Звичайний Джо продовжено на 2 сезон: дата виходу

“Звичайний Джо” – це драмеді серіал, створений Роббом Калленом, творчим генієм.

Його дебют відбувся 26 червня 2023 року на платформі BET+ (Paramount Global), і він швидко здобув популярність серед глядачів в Україні.

Сюжет та акторські виступи зачарували фанатів, які тепер з нетерпінням чекають продовження серіалу “Звичайний Джо” на 2 сезон.

Серіал був придбаний BET+ 7 лютого 2022 року, що стало основою для його майбутнього успіху. Популярність шоу продовжує зростати, і фанати щиро сподіваються на те, що ця захоплива подорож тільки розпочинається. Тож, сьогодні пропонуємо дізнатися більше, про 2 сезон, що відомо?

Чого очікувати у 2 сезоні?

У другому сезоні “Пересічного Джо”, головний герой, Джо Вашингтон, дізнається про таємниче минуле свого батька, який був пов’язаний із російською мафією. Після смерті батька, він опиняється в центрі уваги небезпечних злочинців, які переслідують його через викрадене багатство або знання його місцезнаходження.

Тепер Джо має використовувати свою спритність та професійні навички сантехніка, щоб вижити та перехитрити російську мафію і розкрити таємниці свого батька. Другий сезон серіалу обіцяє напруження, хаос та небезпеку на кожному кроці.

Головний персонаж оповіді – Джо.

Якщо поглянути на нього, то можна побачити простого чесного роботягу, який день у день раз у раз займається якимись сантехнічними справами. І справді, він не прагне великих заробітків, а просто щасливий у своїй поточній ітерації. Нещодавня смерть батька б’є по моралі головного героя, але ще більший удар приходить, звідки не чекав головний герой…

Як виявилося, за останні роки життя його батько зв’язався з поганими людьми і вкрав у тих величезні гроші.

Тепер бандюги бажають повернути свої кошти, через що починають чіплятися до Джо. Останній тепер має крутитися як білка в колесі.

Дата виходу 2 сезон Звичайний Джо

Офіційно, серіал отримав продовження на другий сезону червні 2024 року.

Творці тримають інформацію в секреті, і їх рішення про затримку анонсу є свідомим. Позитивні відгуки критиків і глядачів підтверджують, що другий сезон обіцяє багато цікавого. Тому фанатам доведеться проявити трохи більше терпіння, доки будуть оголошені деталі про продовження і дату прем’єри.

Остання серіал 1 сезону вийшла 17 серпня. І тепер серіал очікує на точну дату виходу, яка буде відома згодом. Орієнтовно другий сезон може вийти у 2025 році.

Де подивитися 2 сезон Звичайний Джо українською

Перший сезон був зроблений зусиллями інтернет студії HDrezkaStudio. Другий сезон вийде в цієї студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *