Володарі повітря від Apple TV+, чи буде 2 сезон?

Володарі повітря від Apple TV+, чи буде 2 сезон?

Володарі повітря” – захопливий міні-серіал, який розповідає історію американських льотчиків-бомбардувальників, чий неоціненний внесок у перемогу над Гітлером у Другій світовій війні залишив незгладимий слід в історії.

Дивитися українською Володарі повітря

Заснований на бестселері Дональда Л. Міллера “Володарі повітря: Американські бомбардувальники, які вели повітряну війну проти нацистської Німеччини“, цей проєкт тісно пов’язаний з попередніми успішними серіалами “Брати по зброї” і “Тихий океан”.

Про що серіал Володарі повітря 2024?

Володарі повітря від Apple TV+, чи буде 2 сезон?

Серіал занурює глядачів у глиб героїчних дій екіпажів американських бомбардувальників, які зіткнулися з випробуваннями і небезпеками в небесах Європи під час Другої світової війни. Вони вступають у повітряну війну проти нацистської Німеччини, пролітаючи над ворожою територією, завдаючи ударів по стратегічно важливих цілях і проламуючи оборону противника.

У міру розвитку сюжету, глядачі дізнаються історії та пристрасті кожного члена екіпажу, їхні зв’язки та взаємодії, а також стикаються з емоційними та фізичними випробуваннями, з якими їм доводиться стикатися в кожній місії. Вони б’ються не тільки з ворогами в повітрі, а й із власними страхами, втратами і труднощами військового життя.

Володарі повітря” не тільки показує неймовірну сміливість і відвагу цих льотчиків, а й підкреслює їхню пронизливу душу та людяність. Серіал ретельно відтворює атмосферу часу, забезпечуючи глядачів захопливим і занурювальним досвідом, де кожна місія і кожне рішення мають критичне значення для результату війни.

Де дивитися українською Володарі повітря трейлер

Очікується українська озвучка від провідних інтернет студій. Або можна буде подивитися в оригіналі на платформі Apple TV+.

Подивитися можна на сайтах студій, відповідно, які займалися озвучення: Цікава ідея, HDrezka Studio.

Чи буде 2 сезон Володарі повітря дата виходу?

Реліз Masters of the Air першого відбувся 26 січня 2024 року. Це міні-серіал в якому очікується 9 епізодів. Тому 2 сезон не вийде.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *