За кадром Аполлона-11: Як маркетологи зробили Місячну висадку реальною

За кадром Аполлона-11: Як маркетологи зробили Місячну висадку реальною

В епоху космічних перегонів між СРСР і США кожен крок людства на шляху до зірок був не лише науковим досягненням, а й політичною подією. Однак, що відбувається, коли в космосі зустрічаються наука, політика і… маркетинг?

Новий фільм режисера Грега Берланті, “Забери мене на Місяць”, весело та іронічно занурюється в історичну космічну епопею через призму акули маркетингу та її амбітних ідей.

Історія фільму Забери мене на Місяць

За кадром Аполлона-11: Як маркетологи зробили Місячну висадку реальною

Головний герой, Келлі Джонс, являє собою дотепну і нестримну американську акулу маркетингу. Коли її запрошують працювати над іміджем історичної американської місії з першого польоту людини на Місяць, вона приймає виклик з ентузіазмом.

Але що, якщо щось піде не так? Як бути, якщо екіпаж “Аполлона-11” не зможе долетіти до Місяця? Тут на допомогу приходять маркетологи з їхнім унікальним підходом до вирішення проблеми: постановочні кадри висадки астронавтів на поверхню Місяця.

Дивитися онлайн Fly Me to the Moon українською – трейлер

“Забери мене на Місяць” являє собою захопливу суміш наукової фантастики, романтики і комедії. У цьому фільмі кожен крок на Місяці стає предметом договорів, обговорень і маркетингових ходів. Сценарій сповнений несподіваних поворотів, курйозних ситуацій і діалогів, які змусять глядача посміхатися.

Актори фільму Забери мене на Місяць

Головні ролі в “Забери мене на Місяць” виконали талановиті актори, такі як Скарлетт Йоганссон, Ченнінг Татум та Вуді Гаррельсон. Їхня гра надає фільму додаткового шарму та неповторності.

За кадром Аполлона-11: Як маркетологи зробили Місячну висадку реальною

Незважаючи на те, що фільм є комедією, він також зачіпає актуальні теми того часу, як-от конкуренція між США та СРСР, а також роль медіа у формуванні громадської думки.

Забери мене на Місяць дата виходу в Україні

“Забери мене на Місяць” – це весела і захоплива аудиторію картина, яка притягує своїм незвичайним підходом до історичних подій. Фільм обіцяє стати справжнім хітом, підкоривши серця глядачів своєю розумною комбінацією гумору, романтики та космічної епопеї.

Старт в Україні заплановано на 11 червня – дата, яка, безумовно, стане ще одним етапом у космічній гонці за увагою глядачів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *