Вітряний турецький серіал: де дивитися українською

Вітряний турецький серіал: де дивитися українською

“Вітряний” / “Hercai” – це турецький телесеріал, який став популярним завдяки своїй історії про кохання, помсту та сімейні таємниці. Прем’єра відбулася 2019 року на телеканалі ATV.

Сюжет

Серіал “Hercai” розповідає про долю Мірана, який змушений взяти на себе місію помсти родині, чиї дії призвели до загибелі його батьків. Він планує використовувати родинні зв’язки для цієї мети, але все змінюється, коли він зустрічає Реян, дочку людини, якій він хоче помститися. Їхня зустріч стає початком несподіваного кохання, яке перевертає їхній світ з ніг на голову.

Перший сезон

Перший сезон “Hercai” починається із зустрічі головних героїв – Мірана і Реян, чиї сім’ї переплітаються в жорстокій історії ворожнечі та помсти. Міран, упевнений, що його сім’ю було зраджено, прагне помститися роду Реян. Однак їхня зустріч призводить до несподіваного потягу одне до одного, в той час як таємниці минулого починають розкриватися.

Другий сезон

Другий сезон серіалу “Hercai” сконцентрований на розвитку стосунків Мірана і Реян, які стають дедалі складнішими через родинні таємниці та ворожнечу. Нові сюжетні лінії включають в себе різні перипетії, які ставлять під загрозу їхнє кохання і призводять до нових відкриттів про минуле.

Третій сезон

У третьому сезоні “Hercai” переплітаються всі складнощі минулого і сьогодення героїв. Розгадуються таємниці, стає відомо більше про минуле сімейних кланів, і розвиваються стосунки між Міраном і Реяном, стикаючись із новими випробуваннями, що перевіряють їхню відданість і любов одне до одного.

Кожен сезон серіалу “Hercai” являв собою переплетіння сімейних інтриг, таємниць і любовних історій, які захоплювали глядачів своїми несподіваними поворотами і драматичним розвитком сюжету.

Де дивитися онлайн Вітряний турецький серіал

Вітряний турецький серіал: де дивитися українською

Подивитися можна на Ютуб на сторінці серіалу https://www.youtube.com/@Hercai в оригіналі з українським субтитрами. Підключивши автоматичний переклад субтитрів на youtube.com.

Чи буде 4 сезон Вітряний?

Ні. Серіал має статус завершений. Продовження серіалу на 4 сезон не планується.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *