Вінчестери чи буде 2 сезон? актори, де дивитися українською

Вінчестери чи буде 2 сезон? актори, де дивитися українською

“The Winchesters”, укр. назва “Вінчестери” — це американський телевізійний серіал, який є приквелом до популярного шоу “Надприродне” (Supernatural).

Прем’єра першого сезону відбулася 11 жовтня 2022 року на каналі The CW. Серіал зосереджений на історії Джона та Мері Вінчестерів, батьків головних героїв оригінального шоу, Сема та Діна Вінчестерів. Сюжет розповідає про їхню боротьбу зі злом та надприродними істотами в 1970-х роках, коли вони ще були молодими і тільки починали свій шлях мисливців.

Головні герої

Вінчестери чи буде 2 сезон? актори, де дивитися українською
  • Джон Вінчестер — молодий чоловік, який після повернення з війни у В’єтнамі намагається знайти свій шлях у житті. Зустріч із Мері змінює його долю.
  • Мері Вінчестер — досвідчена мисливиця на надприродних істот, яка прагне знайти відповіді на загадки, пов’язані з її родиною.
  • Генрі Вінчестер — батько Джона, який має свої таємниці і роль у світі надприродного.
  • Міллі Вінчестер — мати Джона, яка підтримує його у боротьбі зі злом.

Чи можливий 2 сезон?

Після завершення першого сезону фанати задаються питанням, чи буде продовження. На даний момент офіційного підтвердження про вихід другого сезону “The Winchesters” немає. Канал The CW не робив офіційних заяв щодо подовження серіалу.

Проте, враховуючи популярність оригінального шоу “Надприродне” та позитивні відгуки на перший сезон “The Winchesters”, є ймовірність, що другий сезон може бути запланований.

На момент написання статті серіал має статус завершений і другий сезон поки що не планується. Але все буває в сфері тв шоу.

Можливі дати виходу

Якщо канал The CW вирішить продовжити серіал, то прем’єра другого сезону може відбутися не раніше кінця 2025 або початку 2026 року. Але це навряд чи, так як, світовий портал imdb.com позначає серіал як завершений у 2023 році.

Це залежить від багатьох факторів, включаючи виробничий графік, сценарії та доступність акторів.

Висновок

Серіал “The Winchesters” має потенціал для подальшого розвитку, і шанувальники з нетерпінням чекають новин про можливий другий сезон.

Поки що офіційних підтверджень немає, але позитивні відгуки та популярність франшизи “Надприродне” можуть сприяти прийняттю рішення про продовження. Залишається тільки чекати на офіційні заяви від каналу The CW та творців серіалу.

Де подивитися The Winchesters українською?

Закадрова українська озвучка доступна в Уанеті від студії “Так Треба Продакшн”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *