Коли вийде 6 сезон Леді баг і Супер кіт?

Коли вийде 6 сезон Леді баг і Супер кіт?

Після успішних п’яти сезонів в Україні, дітки та дорослі всі очі спрямували на новий 6 сезон анімаційного серіалу “Леді Баг і Супер Кіт“.

З рейтингом 7,6 на IMDb, цей мультсеріал завоював серця як дітей, так і дорослих, створивши очікування на його наступну частину. Однак, чи є вже відома дата виходу 6 сезону? Давайте розглянемо деталі.

На жаль, на даний момент немає конкретної інформації щодо дати виходу шостого сезону “Леді Баг і Супер Кіт“. Хоча мультсеріал має значний рейтинг і популярність, студія, що виробляє цей проект, може не розкривати всі деталі щодо планів на майбутні сезони.

Необхідно слідкувати за офіційними анонсами від творців серіалу або студії, яка його виробляє, щоб дізнатися точну дату виходу 6 сезону. Зазвичай подібні анонси з’являються на офіційних веб-сайтах, соціальних мережах або спеціалізованих телевізійних інформаційних порталах. Тому, якщо ви чекаєте на продовження “Леді Баг і Супер Кіт“, раджу звертати увагу на такі джерела для отримання актуальної інформації щодо дати виходу нового сезону.

Припущення щодо повернення і коли чекати 6 сезон?

Леді Баг і Супер Кіт 6 сезон дата виходу в україні

Леді Баг і Супер Кіт” готується до свого шостого сезону, і його виход очікується у найближчій перспективі.

Буде спец випуск “Леді Баг і Супер Кіт” перед 6 сезоном!

П’ятий сезон завершився 1 липня 2023 року, і спеціальний випуск цього сезону запланований на 19 вересня 2023 року. Хоча фанати можуть бути спокійні, оскільки було підтверджено, що мультсеріал повернеться з шостим сезоном, який буде включати 26 епізодів. Наразі команда працює над написанням сценарію для цього сезону.

Зважаючи на попередні роки, коли нові сезони випускалися щороку, можна припустити, що шостий сезон може з’явитися наприкінці 2024 року. Точна дата виходу буде оголошена згодом, коли отримаємо офіційну інформацію від творців.

П’ятий сезон розповів про нові пригоди Сонечка та Кота Нуара, які стикалися зі своїми ворогами та знаходили силу продовжувати боротьбу. Відомі актори озвучення, такі як Крістіна Ві та Брайс Папенбрук, привнесли життя в цих персонажів, і фанати з нетерпінням чекають на подальші історії, які приготував для них шостий сезон “Леді Баг і Супер Кіт“.

6 сезон Леді Баг і Супер Кіт дата виходу в Україні

6 сезон очікується на каналі Disney Plus наприкінці 2024 року. Більше докладніше буде інформація на нашому сайті після виходу спец серії 23 вересня 2023. (27 серія), а потім буде 6 сезон.

Де дивитися українською 6 сезон Леді Баг і Супер-Кіт?

Леді Баг і Супер Кіт

Українське озвучення від телеканалу Плюс Плюс затримується. На кінець літа 2023 року, ще не було зроблено 5 сезон повністю, через складності в країні. Однак, є надія, що з виходом 6 сезону, українське озвучення буде максимальне оперативним і наздожене офіційний реліз англійською.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *