Велика сигара чи буде 2 сезон?

Велика сигара чи буде 2 сезон?

“The Big Cigar”, укр. назва “Велика сигара” — це телевізійний серіал, який дебютував на Apple TV+ у червні 2023 року. Серіал розповідає про історію втечі Г’юї Ньютона, одного із засновників Чорних пантер, до Куби під час “гарячих” 1970-х років.

Він втік на Кубу, щоб уникнути переслідування за вбивство, за допомогою Берта Шнайдера, голлівудського продюсера фільму “Безтурботний їздець”, а також кількох інших знаменитих радикалів.

Сюжет

Головний герой, Г’юї Ньютон, стикається з серйозними звинуваченнями в США і вирішує втекти до Куби, країни, яка на той час була політичним притулком для багатьох революціонерів. Серіал досліджує складну політичну обстановку того часу, питання расової несправедливості та боротьбу за права афроамериканців. Г’юї Ньютон постає не лише як політичний активіст, а й як людина з власними слабкостями та сильними сторонами.

Головні герої

  • Г’юї Ньютон — засновник Чорних пантер, чия боротьба за права чорношкірих призвела до втечі до Куби.
  • Фідель Кастро — кубинський лідер, який надає притулок Ньютону.
  • Члени Чорних пантер — соратники Г’юї, які допомагають йому у втечі.

Чи буде другий сезон?

На момент написання цієї статті офіційного підтвердження про вихід другого сезону “The Big Cigar” від Apple TV+ не було. Однак, серіал отримав позитивні відгуки критиків та глядачів за своє цікаве висвітлення історичних подій та глибокі персонажі. Це може стати поштовхом для продовження шоу.

Зазначимо, що це міні-серіал, який немає продовження. Але інколи і міні-серіали продовжують з часом.

Можливі дати виходу

Якщо Apple TV+ вирішить продовжити серіал на другий сезон, то його прем’єра може відбутися наприкінці 2025 року. Але це лише припущення, міні-серіали дуже рідко отримують другий сезон.

Це залежить від багатьох факторів, включаючи виробничий графік, сценарії та доступність акторів.

Висновок

“The Big Cigar” — це серіал, який висвітлює важливі історичні події та боротьбу за права афроамериканців у 1970-х роках. Поки що офіційних підтверджень щодо другого сезону немає, але позитивні відгуки та актуальність теми можуть сприяти його продовженню. Глядачам залишається чекати на офіційні заяви від Apple TV+ та творців серіалу.

Де подивитися міні-серіал Велика сигара українською?

Шість серія першого і єдиного сезону озвучено українською від HDrezka Studio.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *