Колін із бухгалтерії 3 сезон дата виходу

Колін із бухгалтерії 3 сезон дата виходу

“Colin from Accounts”, укр. назва “Колін із бухгалтерії” — це австралійський комедійний серіал, який розповідає про життя двох незнайомців, Гордона та Ешлі, які випадково зустрічаються і вирішують разом дбати про пораненого собаку на ім’я Колін.

Серіал наповнений гумором, зворушливими моментами та роздумами про життя і стосунки. Та доступний українською мовою.

Сюжет

Головні герої, Гордон та Ешлі, стають свідками нещасного випадку з собакою, якого вони вирішують врятувати і називають Колін. В процесі догляду за твариною між ними розвивається складне, але забавне партнерство, що призводить до різних комедійних ситуацій. Серіал досліджує їхні особисті життя, роботу, друзів і сім’ї, показуючи, як випадкові зустрічі можуть змінити все.

Перший сезон

Перший сезон “Colin from Accounts” був випущений у 2022 році. Він знайомить глядачів з Гордоном та Ешлі, їхнім несподіваним рішенням дбати про собаку і всіма веселими та зворушливими моментами, які це рішення приносить у їхнє життя. Сезон складається з восьми епізодів, кожен з яких наповнений комедійними ситуаціями та розвитком персонажів.

Другий сезон

Другий сезон, який вийшов у 2024 році, продовжує розповідь про пригоди Гордона, Ешлі та Коліна. Герої стикаються з новими викликами, що стосуються їхньої роботи, стосунків та особистих життів. Сезон ще більше заглиблюється в їхні характери, розкриваючи нові аспекти їхніх стосунків та внутрішні конфлікти.

Третій сезон: Чи буде він і коли вийде?

На даний момент офіційного підтвердження про вихід третього сезону “Colin from Accounts” немає. Проте, враховуючи популярність серіалу та позитивні відгуки як від критиків, так і від глядачів, є велика ймовірність, що серіал буде продовжено.

Тому свідчить рейтинг серіалу, який більше 8 балів. Однозначно можна сказати, що серіал отримає третій сезон. Треба лише почекати та передивитися перші два)))

Якщо рішення про третій сезон буде прийнято, його прем’єра може відбутися не раніше кінця 2025 року або на початку 2026 року, так як, перерва між першим і другим сезоном була два роки.

Висновок

“Colin from Accounts” — це чудовий комедійний серіал, який захоплює своєю щирістю, гумором та зворушливими моментами.

Хоча офіційної інформації про третій сезон поки що немає, шанувальники з нетерпінням чекають новин про продовження. Залишається лише сподіватися, що Гордон, Ешлі та Колін повернуться на екрани з новими пригодами.

Де дивитися Colin from Accounts?

Голоси студії OZZ чудово передають гумор українською мовою. Подивитися всі сезони можна на сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *