У зав'язці 3 сезон дата виходу: відгук, де дивитися, чого чекати?

У зав’язці 3 сезон дата виходу: відгук, де дивитися, чого чекати?

Перші два сезони британського серіалу “У зав’язці” зайшов українцям, особливо в рідній озвучці з ненормативною лексикою. Час згадати про продовження серіалу, та коди вийде 3 сезон?

У будь-якій сім’ї стосунки складні, а якщо додати проблеми з алкоголем, в одного або двох родичів сім’ї, можна і посваритися назавжди з близькою людиною.

Серіал “У зав’язці” / The Dry 2023 року від Britbox, оповідає історію однієї молодої дівчини на ім’я Шів, чиє життя в Лондоні, після тривалого вживання алкоголю і веселого життя, пішло на спад.

Втративши роботу, дівчина на ім’я Шів, після 15 років життя в Лондоні, повертається в Дублін, у рідну домівку, на похорон своєї бабусі.

Шів повідомляє своїм рідним, що зав’язала з випивкою і тримається в зав’язці понад 5 місяців. Чи підтримає її рідна сім’я в цьому правильному починанні?

У зав'язці 3 сезон дата виходу: відгук, де дивитися, чого чекати?

Серіал “У зав’язці“, не тільки про проблеми алкоголю у головної героїні, а й про сімейні стосунки та любовні перипетії. Усі прагнуть ідеальних стосунків у парі, але як мало таких пар у світі?

Зради, нестача сексу в стосунках, бажання хотіти іншого партнера, – все це присутнє в житті героїв серіалу. І все це відбувається під дахом родинного будинку, де всі максимально намагаються бути чесними і відкритими в любовних стосунках.

Коротка драма, з елементами комедії, порушує питання стосунків батьків із дорослими дітьми, кризу середнього віку та як не втратити бажання життя на пенсії.

Серіал відгукнеться молодим людям середнього віку, які близькі за духом любовні гойдалки, люблять перчинку у стосунках. Для кого тихе і розмірене життя за щоденним планом, є банально нудною справою.

Чого очікувати у 3 сезоні?

У зав'язці 3 сезон дата виходу: відгук, де дивитися, чого чекати?

Для сюжету третього сезону творці залишили у другому сезоні багато варіантів для продовження. Другий сезон закінчився на позитивному моменті, коли вся сім’я Шеріданів зібралася на подвір’ї після продажу сімейного будинку на 1 000 050 доларів та відсвяткували угоду шампанським, підбираючи новий будинок для всіх. Куди вони переїдуть? Чи насправді в дім, сусідки напроти, яку вбив її чоловік?

Шів все ніяк не може забути минула і її сім’ю. Вже в аеропорті її не вистачило рішучості, полетіти на три місяці по візі з новим коханим чоловіком. Але вона тримається, та попри всі негаразди знаходиться у зав’язці. Не п’є. Чи довго це буде тривати?

Її сестра, Кароліна вже вагітна на 4 місяці зійшлася в останній серії з колишнім хлопцем – Рорі. Чи зможе Рорі виховувати не свою дитину разом з Кароліною? Питання відкрите…Про ці перепитії вже буде продовжено у 3 сезоні.

У третьому сезоні можна розглянути і розвивати ці теми, додавши нові виклики та перешкоди, які вони повинні подолати.

Коли вийде 3 сезон У зав’язці?

Короткий серіал, що складається всього з 8 серій в 1 сезоні вийшов 2022 році. Другий сезон після двох років перерви у 2024 році. Серіал немає статусу скасованого та чекає на продовження на 3 сезон. Якщо, такий графік збережеться, то 3 сезон вийде у 2026 році в Британії та українському сегменті інтернет.

Можна подивитися за один вечір у парі або поодинці.

Де подивитися українською У зав’язці?

Серіал був перекладаний студією OZZ українською. Хочемо відмітити, переклад та озвучка дужа добра, студія OZZ спеціалізується на такому жанрі – драмеді, голоси приємно слухати, та жарти адаптовані до українського глядача. Нижче можна подивитися кумедний уривок!

@tvshows.com.ua

Серіал у У зав’язці, драма-комедія про дівчину, яка почала не пити та вести тверезе життя.#озвучкаукраїнською #серіали #серіалиукраїнською #озвученняукраїнською

♬ оригинальный звук – TVshows.com.ua
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *