Тисяча і одна ніч: цікаві факти, відсилання, любовні інтриги

Тисяча і одна ніч: цікаві факти, відсилання, любовні інтриги

“Тисяча і одна ніч / 1001 ніч / Binbir Gece” – це турецький телесеріал, який вийшов в ефір у 2006 році і користувався величезною популярністю в усьому світі. Ось кілька цікавих фактів про цей серіал:

Тисяча і одна ніч: цікаві факти, відсилання, любовні інтриги

Цікаві факти про серіал Тисяча і одна ніч

Назва “Binbir Gece” перекладається як “тисяча і одна ніч” і є відсиланням до класичних арабських казок.

Серіал знято на задньому дворі особняка, який розташований у районі Бешикташ у Стамбулі.

Основні ролі в серіалі виконали актори Халіт Ергенч, Бергюзар Корель, Тургай Куртіз, Селін Демірташ і Нургюль Йешилчай.

Під час зйомок серіалу, актори Халіт Ергенч і Бергюзар Корель почали зустрічатися в реальному житті, і згодом вони одружилися.

Музичний саундтрек до серіалу написав композитор Томер Чепкін.

Серіал було продано більш ніж у 80 країн світу, включно з Україною, Іспанією, Італією, Грецією, Іраном та іншими.

Серіал отримав безліч нагород і номінацій на різних кінофестивалях і церемоніях вручення премій.

“Binbir Gece” – це яскравий приклад турецького кіномистецтва, який привернув безліч шанувальників в усьому світі своїм захопливим сюжетом і красивими образами.

Тисяча і одна ніч: цікаві факти, відсилання, любовні інтриги

Відсилання та секреті серіалу Тисяча і одна ніч

Відсилання до класичної літератури: у серіалі присутні відсилання до таких класичних творів, як “Тисяча і одна ніч”, “Гамлет” Вільяма Шекспіра, “Мандрівка Гуллівера” Джонатана Свіфта тощо.

Символічні образи: у серіалі багато символічних образів, як-от метелики, що символізують перетворення та переродження, і червоний колір, який часто пов’язують із коханням і пристрастю.

Секрети героїв: у кожного героя є свій секрет, який поступово розкривається протягом серіалу. Наприклад, героїня Шехерезада приховує свою справжню особистість, а її син Бенну приховує своє батьківство.

Метафізичні ідеї: серіал торкається таких метафізичних ідей, як любов, доля і смерть. У серіалі герої часто говорять про те, що доля написана заздалегідь, і не можна змінити те, що вже було визначено наперед.

Культурні відсилання: у серіалі також присутні численні культурні відсилання, як-от турецька музика і танці, традиційні турецькі костюми і декорації, а також елементи ісламської культури.

Загалом, “Binbir Gece” – це серіал, сповнений глибоких ідей і символізму, що робить його унікальним і цікавим для глядачів з усього світу.

Тисяча і одна ніч: цікаві факти, відсилання, любовні інтриги

Хто коханець і коханка в серіалі Тисяча і одна ніч

У серіалі “Binbir Gece” любовна історія розгортається між головними героями – Шехерезадою та Онуром. Шехерезада є бідною вдовою із сином Бенну, яка змушена йти на компроміси та працювати для багатого і владного бізнесмена Керема. Онур же – успішний бізнесмен і спадкоємець великої компанії, який стикається з особистими труднощами.

Любовна історія Шехерезади та Онура починається після їхньої випадкової зустрічі в нічному клубі. Незважаючи на відмінності в їхньому соціальному статусі та способі життя, вони починають закохуватися одне в одного і стикаються з безліччю труднощів і перешкод на шляху до щастя.

Однак, крім цієї головної любовної історії, в серіалі є також інші романтичні лінії, як-от стосунки між Бенну і Гамзе, а також між Онуром і його колишньою дружиною Ельфідою.

Че є озвучення Тисяча і одна ніч українською?

Від телеканалу 1+1 можна знайти озвучення українською до серіалу Тисяча і одна ніч.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *