"Три жінки": коли нарешті вийде серіал? Що відомо?

“Три жінки”: коли нарешті вийде серіал? Що відомо?

Серіал “Три жінки” заснований на бестселері Лізи Таддео і є нон-фікшеном. Він розповідає історію трьох американок, які стикаються з сексуальними бажаннями і стикаються з різноманітною реакцією оточуючих на свої інтимні життя. Головна героїня – акторка, яка зіграє персонаж, частково заснований на авторці самого роману.

Ця акторка провела кілька років, щоб зібрати інформацію та зробити репортажі про життя цих трьох жінок, їхні сексуальні досвіди та наслідки, які вони відчувають як на особистому, так і на суспільному рівні. Кожна з героїнь стикається з різними викликами, забобонами та уявленнями про сексуальність.

Актори

Шейлін Вудлі (“Велика маленька брехня“) отримала одну з головних ролей у серіалі кабельного каналу Showtime “Три жінки”, заснованого на однойменному бестселері Лізи Таддео в жанрі нон-фікшен.

Шейлін Вудлі
Шейлін Вудлі

Головна героїня – акторка, яка зіграє персонаж, частково заснований на авторці самого роману.

Ця акторка провела кілька років, щоб зібрати інформацію та зробити репортажі про життя цих трьох жінок, їхні сексуальні досвіди та наслідки, які вони відчувають як на особистому, так і на суспільному рівні. Кожна з героїнь стикається з різними викликами, забобонами та уявленнями про сексуальність.

Про що серіал Три жінки?

Серіал “Три жінки / Three Women” представляє особисті історії трьох абсолютно різних героїнь, кожна з яких стикається з власними труднощами. Вони опиняються на перехрестях своїх життів, де їм належить ухвалити складні рішення, що впливають на їхню долю.

Перша героїня, Слоун, веде відкритий шлюб і є серйозною і діловою жінкою, що займається підприємницькою діяльністю. Раптово її життя перевертається, коли вона зустрічає двох незнайомців, які стають основними претендентами на серйозні стосунки. Однак обидва романтичні зв’язки починають тріскати.

Друга героїня, Ліна, тривалий час почувається нелюбимою та непотрібною у своєму шлюбі. Вона є домогосподаркою, але втомлюється від одноманітного життя. Одного разу вона вирішує почати роман на стороні, що приносить їй величезне щастя. Однак виникає питання про те, як зруйнувати “причіп” у вигляді минулого шлюбу.

Третьою героїнею і центральною фігурою серіалу стає Меггі, студентка, яка опиняється в центрі гучного скандалу. Вона звинувачує свого вчителя в образливій поведінці щодо себе. Меггі стикається з перешкодами та упередженими думками оточуючих, але рішуче бореться за свою гідність і справедливість.

Три жінки в серіалі стикаються з труднощами, але кожна з них знаходить сили і рішучість пройти через свої особисті випробування. Вони вивчають себе, вчаться приймати складні рішення і шукати своє щастя. “Три жінки” представляють нам історію про життєвий шлях, пошук любові та самоствердження, а також про важливість боротьби за справедливість і свою власну ідентичність

Три жінки дивитися українською трейлер

Дата виходу Три жінки?

Ще у 2019 році, мережа Showtime, який отримав права на книгу 2019 року в жорсткій конкурентній боротьбі, замовив виробництво серіалу та планувала його розпочати. Але, Ковід, вніс свої поправки.

Серіал, мав вийти ще у 2022 році, з першим сезоном і 10 серіями, але цього не сталося.

Кінопортал imdb.com повідомляє, що серіал має вийти у 2023 році.

Де дивитися українською?

Серіал Три жінки, ще не вийшов в оригіналі, тому і озвучення ще не має.
Дивись українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *