Маянці 6 сезон чи буде? коли очікувати? Що відомо?

Маянці 6 сезон чи буде? коли очікувати? Що відомо?

Серіал “Маянці” – це американська драматична телевізійна серія, що є спін-оффом популярного серіалу “Сини анархії” (“Sons of Anarchy”). А коли вийде шостий сезон серіалу “Mayans MC” або буде продовжено?

Розглянемо кожен сезон серіалу:

Що було у минулих сезонах?

1 сезон:
Перший сезон “Mayans MC” був випущений 2018 року і складався з 10 епізодів. Серіал розгортається в пост-Синах Анархії світі, у Чартері Майанс Моторсайкл Клубу в Каліфорнії. Основний герой, Езекіель “Ез” Рейєс, вступає в клуб і стикається з насильством, зрадою і проблемами всередині організації.

2 сезон:
Другий сезон, що складається з 10 епізодів, вийшов 2019 року. У цьому сезоні Ез та інші члени клубу стикаються з новими противниками і внутрішніми конфліктами. Межі між законним і злочинним світом розмиваються, і герої змушені приймати складні рішення.

3 сезон:
Третій сезон “Mayans MC” був випущений 2021 року і також складався з 10 епізодів. У цьому сезоні Майанс стикаються з новими загрозами і борються за виживання. Виникають розбіжності й тертя всередині клубу, а також зовнішні сили, які бажають зруйнувати його.

4 сезон:
Четвертий сезон “Mayans MC” очікується, але наразі інформації про його зміст і дату випуску немає. Новини та деталі про сюжет і прем’єру будуть доступні пізніше.

“Mayans MC” є серіалом, який продовжує досліджувати світ мотоциклетних клубів і злочинності, представлений у “Синах анархії”. Він порушує питання вірності, сім’ї, зради і сили, а також досліджує складні стосунки та інтриги всередині клубу Майанс.

Чи буде 6 сезон? дата виходу

Маянці 6 сезон чи буде? коли очікувати? Що відомо?

Наразі немає офіційної інформації про продовження або скасування шостого сезону серіалу “Маянці“. П’ятий сезон нещодавно вийшов на каналі FX і щоб визначити майбутнє серіалу, необхідно дочекатися оцінок і відгуків про п’ятий сезон.

Десята серія 5-го сезону, остання, вийде українською 19 липня.

FX не оголосили про свої плани на продовження або скасування серіалу на шостий сезон. Поки що продовження “Маянці” залишається невизначеним.

Якщо, все ж таки продовжать серіал, то зважаючи на графік попередніх сезонів, а вони виходили щороку. 6 сезон має вийти у 2024 році навесні, або у вересні 2024.

То який рейтинг 5 сезон?

Спрогнозуємо, по рейтингу п’ятого сезону, можливий шостий сезон?

П’ятий сезон серіалу “Mayans MC” має середній рейтинг 0,14 у демографічній групі 18-49 і залучає 437 000 глядачів.

Порівняно з четвертим сезоном, це зниження на 22% у демографічній групі та на 28% у загальній аудиторії, включно з переглядами наступного дня після виходу. Варто зазначити, що ці цифри не враховують подальші перегляди в режимі відкладеного перегляду або потокового мовлення.

Однак вони є важливим показником успішності шоу, особливо у порівнянні з іншими програмами на тому ж каналі.

Доля серіалу може залежати від інших економічних чинників, але, як правило, шоу з вищими рейтингами мають більше шансів бути продовженими, тоді як шоу з нижчими рейтингами наражаються на ризик скасування.

Важливо враховувати, як “Mayans MC” виступає порівняно з іншими телешоу на каналі FX, щоб зрозуміти його місце в загальній картині.

Де подивитися 6 сезон Маянці українською?

Маянці 6 сезон чи буде? коли очікувати? Що відомо?

Якщо, шостий сезон вийде, то українською мовою можна в озвучці HDrezkaStudio (DniproFilm). Знайти можна онлайн на офіційному сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *