Топ підбірка мотиваційні фільмів, які зігріють душу

Топ підбірка мотиваційні фільмів, які зігріють душу

Мотиваційні фільми — це чудовий спосіб знайти сили для подолання труднощів та відновлення віри у себе і навколишній світ. У цій статті ми зібрали для вас п’ять фільмів, які залишають по собі глибокий слід і дарують позитивні емоції.

Перевірені історії, що надихають

Кожен з нас час від часу потребує порції натхнення, щоб піднятися духом і побачити світ у новому світлі.

Глибокі сюжети та яскраві персонажі

Від історії молодого гімнаста, який вчиться цінувати момент “тут і зараз” у фільмі «Мирний воїн», до двох смертельно хворих друзів, які вирішують жити на повну в «Достукатися до небес» — ці фільми нагадують нам про важливість кожної миті. Кожна з цих історій по-своєму унікальна та зворушлива, сповнена життєвої мудрості та гумору, який допомагає пережити найважчі часи.

Зміна погляду на життя

Від перегляду фільму «А в душі я танцюю», де герої на інвалідних візках показують приклад життєвої сили, до маленької міс Щастя, яка вчить нас насолоджуватися процесом, а не результатом, ці фільми змінюють наше сприйняття реальності. Вони спонукають нас замислитися про важливість добрих вчинків і людської доброти, як у фільмі «Заплати іншому». Насолоджуйтесь цією підбіркою та дозвольте їм зігріти вашу душу і надихнути на нові звершення.

1. Мирний Воїн / Peaceful Warrior (2006)

Фільм про молодого гімнаста, який подає великі надії, заснований на реальній історії. Він нагадує притчу з глибокими філософськими діалогами, які, однак, не нав’язують мораль. Красива візуалізація та зворушлива історія допомагають позбутися внутрішніх страхів і вчать цінувати момент “тут і зараз”.

Фільм доступний також українською від телеканалу К1. Знайти можна в Уанеті безкоштовно.

2. Достукатися до небес / Knockin’ on Heaven’s Door (1997)

Історія двох смертельно хворих друзів, які вирішують жити на повну, незважаючи на свій діагноз. Хоча опис фільму може здатися сумним, перегляд залишає надзвичайно життєствердне враження. Глибокі персонажі та чудова гра акторів змушують цінувати кожну мить життя і бажати вирушити до моря.

До фільму існує українська озвучка. Знайти можна в Уанеті на онлайн кіно сайтах.

3. …А в душі я танцюю / Inside I’m Dancing (2004)

Дублін. У будинку інвалідів життєрадісний бунтар Рорі (Джеймс Макевой), прикутий до інвалідного візка через м’язову дистрофію, знайомиться з Майклом (Стівен Робертсон), який страждає на церебральний параліч, і вмовляє його почати нове життя за межами інтернату. Наглядати за собою друзі наймають чарівну Сібан (Ромола Гарай).

Топ підбірка мотиваційні фільмів, які зігріють душу

Герої цього фільму — люди на інвалідних візках, але вони сповнені оптимізму. Незважаючи на церебральний параліч, хлопці живуть повноцінним життям, радіють, роблять дурниці, захищають слабких, танцюють і жартують. Це чудовий приклад того, як не здаватись і насолоджуватись життям попри всі труднощі.

4. Маленька міс Щастя / Little Miss Sunshine (2006)

Цей фільм нагадує, що важливий не результат, а сам процес. Коли героїня вирішує стати “маленькою міс Щастя”, вся її родина, включаючи батька-невдаху, імпульсивну матір, дядька-гея, брата, що дав обітницю мовчання, і дідуся-наркомана, допомагають їй.

Разом вони проходять через безліч пригод, доводячи, що головне — це насолоджуватися шляхом до мети.

Фільм можна подивитися в закадровій озвучці від телеканалу 1+1.

5. Заплати іншому / Pay It Forward (2000)

Фільм був озвучений і показаний на телеканалі “Новий”.

Маленький Тревор створює власну теорію зміни світу: “Я допоможу тобі, а ти допоможеш трьом іншим”. Ця проста ідея стикається з реальністю жорстокого світу, але врешті-решт доводить, що добрі вчинки мають значення. Фільм надихає вірити в людську доброту та бажання змінити світ на краще.

Поринь у світ мотивації!

Перегляньте ці фільми та знайдіть у них натхнення для життя! Всі ці історії нагадають вам про важливість кожного моменту, про те, як не здаватися перед труднощами, і про цінність добрих вчинків. Насолоджуйтесь переглядом та заряджайтесь позитивом!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *