Агенція: перезапуск серіал Бюро легенд, дата виходу, актори, що відомо

Агенція: перезапуск серіал Бюро легенд, дата виходу, актори, що відомо

Перезапуск серіалу “Бюро легенд” під назвою “Агенція” обіцяє стати новим шпигунським серіалом з міжнародними інтригами.

Головну роль у серіалі зіграє Майкл Фассбендер, відомий своєю здатністю до втілення складних персонажів. Його герой, Марсіан, є таємним агентом ЦРУ, якому доведеться повернутися до Лондона після тривалого перебування під прикриттям. У Лондоні він стикається з минулим коханням, яке загрожує його кар’єрі та безпеці, втягуючи його у смертельну гру шпигунства.

Режисером проекту та виконавчим продюсером виступає Джо Райт, відомий своїми роботами над фільмами “Гордість і упередження” та “Найтемніша година”. Сценарій до всіх 10 епізодів написали Джез і Джон-Генрі Баттерворти, які раніше працювали над фільмом “Форд проти Феррарі”.

Зйомки серіалу проходять у Лондоні, а прем’єра відбудеться на платформах Paramount+ і Showtime у США. Очікується, що серіал вийде у 2025 році.

Сюжет обіцяє не тільки шпигунські інтриги, але й глибокі особисті драми та емоційні конфлікти, які додадуть історії ще більше глибини та напруги.

Нагадаємо, оригінальний серіал виходив в Україні на телеканалі НТН, але було зроблено лише озвучку до 4 сезонів. Наразі на нас чекає перезавантаження серіалу, під назвою “Агенція” За мотивами блискучого серіалу “Бюро легенд” (2015).

Очікується українська озвучка.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *