Огляд серіалу драмаді "У зав'язці" 2023

Огляд серіалу драмаді “У зав’язці” 2023

У будь-якій сім’ї стосунки складні, а якщо додати проблеми з алкоголем, в одного або двох родичів сім’ї, можна і посваритися назавжди з близькою людиною.

Серіал “У зав’язці” / The Dry 2023 року від Britbox, оповідає історію однієї молодої дівчини, чиє життя в Лондоні, після тривалого вживання алкоголю і веселого життя, пішло на спад.

Втративши роботу, дівчина на ім’я Шив, після 15 років життя в Лондоні, повертається в Дублін, у рідну домівку, на похорон своєї бабусі.

Шив повідомляє своїм рідним, що зав’язала з випивкою і тримається в зав’язці понад 5 місяців. Чи підтримає її рідна сім’я в цьому правильному починанні?

Огляд серіалу драмаді "У зав'язці" 2023

Серіал “У зав’язці“, не тільки про проблеми алкоголю у головної героїні, а й про сімейні стосунки та любовні перипетії. Усі прагнуть ідеальних стосунків у парі, але як мало таких пар у світі?

Зради, нестача сексу в стосунках, бажання хотіти іншого партнера, – все це присутнє в житті героїв серіалу. І все це відбувається під дахом родинного будинку, де всі максимально намагаються бути чесними і відкритими в любовних стосунках.

Коротка драма, з елементами комедії, порушує питання стосунків батьків із дорослими дітьми, кризу середнього віку та як не втратити бажання життя на пенсії.

Серіал відгукнеться молодим людям середнього віку, які близькі за духом любовні гойдалки, люблять перчинку у стосунках. Для кого тихе і розмірене життя за щоденним планом, є банально нудною справою.

Трейлер серіал “У зав’язці”

Коли вийде 2 сезон “У зав’язці”?

Короткий серіал, що складається всього з 8 серій в 1 сезоні. Можна подивитися за один вечір у парі або поодинці. Серіал не закритий, продовження серіалу на 2 сезон можливе

Де подивитися українською “У зав’язці”?

Серіал був перекладаний студією OZZ українською. Хочемо відмітити, переклад та озвучка дужа добра, студія OZZ спеціалізується на такому жанрі – драмеді, голоси приємно слухати, та жарти адаптовані до українського глядача.

@tvshows.com.ua

Серіал у У зав’язці, драма-комедія про дівчину, яка почала не пити та вести тверезе життя.#озвучкаукраїнською #серіали #серіалиукраїнською #озвученняукраїнською

♬ оригинальный звук – TVshows.com.ua

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *