Серіал "Таємне вторгнення" 2023 вийде влітку. Перші кадри

Серіал “Таємне вторгнення” 2023 вийде влітку. Перші кадри

Стала відомо дата прем’єри міні-серіалуТаємне вторгнення” (Secret Invasion), створений Кайлом Бредстрітом для сервісу потокового мовлення Disney+, заснований переважно на коміксах «Таємне вторгнення» від Marvel Comics.

Серіал "Таємне вторгнення" 2023 вийде влітку. Перші кадри

Коли вийде “Таємне вторгнення”?

Прем’єра серіалу очікується 21 червня 2023 року. На глядачів чекає 6 серій.

Про що серіал “Таємне вторгнення” 2023?

У серіалі розповідається про те, що на Землю прибули скрулли – інопланетна раса, яка починає проникати в суспільство землян і готує масштабну секретну операцію. Директор організації “Щ.И.Т.” Нік Ф’юрі та його соратник, скрулл Талос, намагаються зупинити вторгнення і захистити Землю від загрози. У процесі боротьби з інопланетними загарбниками герої стикаються з низкою небезпек і перешкод, але продовжують боротися до кінця.

Трейлер українською “Таємне вторгнення” 2023

З огляду на популярність Marvel Cinematic Universe і високу очікуваність серіалів, пов’язаних із цим всесвітом, можна припустити, що Secret Invasion 2023 має високий потенціал привернути увагу глядачів.

Крім того, у серіалі очікується участь таких акторів, як Семюел Л. Джексон, Бен Мендельсон, Олівія Колман та інших, що може бути додатковим стимулом для глядачів.

Українською смачніше!

Перші кадри “Таємне вторгнення” 2023

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *