Сила внутрішньої перемоги: Частина тебе - найкращий вибір для вечора з роздумами!

Сила внутрішньої перемоги: Частина тебе – найкращий вибір для вечора з роздумами!

Емоційна подорож вглиб себе: “Частина тебе” – фільм, який залишить слід у твоєму серці!

Фільм “Частина тебе”, або в оригіналі “En del av dig”, переносять глядачів в подорож у світ молодості та самопізнання.

Головна героїня, Агнес, юна підліток, заздрить успіху та популярності своєї старшої сестри, Джулії. Проте життя Агнес зазнає різкої зміни, коли трагедія перевертає все з ніг на голову.

Агнес змушена переглянути своє ставлення до себе та своїх мрій, стоячи на порозі здійснення бажань, але, разом з тим, зважаючи на можливі наслідки своїх виборів. Ця історія про життя та смерть розкриває досвід 17-річної дівчини, яка відчуває, що її серце готове вискочити з грудей.

Старша сестра, Джулія, виглядає, як мрія будь-якої підліткової дівчини: вона найпопулярніша в школі, зірка усіх вечірок, та ще й зустрічається з Ноелем. Агнес мріє бути схожою на неї, але життя розгортається не так, як вона сподівалася.

Дивитися онлайн Частина тебе – перше відео кадри

У ролях: Фелісія Максім, Едвін Райдінґ, Zara Larsson, Іда Енґволл, Альва Братт, Mustafa Al-Mashhadani, Nikki Hanseblad, Emil Hedayat, Olivia Essén та інші, актори змішаної акторської збірки допомагають підкреслити глибину та емоційність цієї історії.

“Частина тебе” – це фільм, який захоплює не лише сюжетом, але й глибиною переживань та пошуком себе, змушуючи глядачів переосмислити власне ставлення до життя та цінностей.

Тільки на Netflix 31 травня 2024 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *