Шугар дата виходу серій

Шугар дата виходу серій

Шугар, або Цукор: детектив від Apple з Коліном Фарреллом, графік виходу серій, та все про серіал.

У світі заплутаних загадок і неймовірних викриттів, “Шугар” являє собою вихор інтриг і секретів, що розгортаються в Лос-Анджелесі. Створений Марком Протосевичем, сценаристом таких культових фільмів, як “Я – легенда”, і режисований Фернанду Мейреллішем, майстром захопливого кіно, включно з “Містом Бога”, цей серіал обіцяє підняти планку у світі телевізійного мистецтва.

Сюжет

У центрі сюжету стоїть Джон Шугар, приватний детектив, чиє життя перетворюється на суцільний вихор, коли він береться розслідувати зникнення улюбленої онуки знаменитого голлівудського продюсера. Однак його завдання виявляється не тільки пошуком зниклої дівчини, а й боротьбою зі своїми власними демонами, які переслідують його з минулого.

У ролях

Шугар дата виходу серій
Колін Фаррелл

Головну роль Джона Шугара виконує неперевершений Колін Фаррелл, чий талант і харизма обіцяють привнести глибину і складність у персонажа. Поруч із ним виступають такі талановиті актори, як Джеймс Кромуелл, Ганна Ганн, Денніс Буцікаріс, Ліндсей Палсіфер та інші, створюючи багатовимірний і захопливий світ “Шугар”.

Дивитися онлайн Шугар – трейлер

Дата виходу

Серіал “Шугар” стартує 5 квітня, обіцяючи глядачам захопливі моменти, заплутані загадки та несподівані повороти сюжету. Під керівництвом досвідчених режисерів Фернанду Мейрелліша і Адама Аркіна, кожен епізод обіцяє бути справжнім витвором мистецтва.

Нижче можна подивитися коли виходить нова серія за графіком…

Графік виходу нових серій серіалу Шугар

Перші дві прем’єрні серії вийдуть в перший день показу, остання 8 серія першого сезону Шугар вийде 17 травня…

1 серія5 квітня
2 серія5 квітня
3 серія12 квітня
4 серія19 квітня
5 серія26 квітня
6 серія3 травня
7 серія10 травня
8 серія17 травня

Висновок

Шугар дата виходу серій

“Шугар” обіцяє стати наступним шедевром у світі телевізійного мистецтва, привертаючи увагу глядачів своїм захопливим сюжетом, талановитим акторським складом і кінематографічною красою. Пориньте у світ таємниць і розгадок із “Шугар” від Apple Originals.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *