Американська іржа повертається з 2 сезоном, дата виходу, трейлер, подробиці

Американська іржа повертається з 2 сезоном, дата виходу, трейлер, подробиці

Після короткого, але такого, що запам’ятовується, першого сезону, коли серіал “Американська іржа / American Rust” був, здавалося б, закритий, фанати отримали дивовижні новини: другий сезон готовий до випуску після перерви майже у три роки! Цей анонс не лише тішить шанувальників, а й обіцяє нові емоційні історії у світі, створеному Філіпом Мейерсом.

Перший сезон “American Rust” представив глядачам захопливу історію про життя в маленькому американському містечку Пенсільванія.

Дел Гарріс – шеф поліції невеликого містечка Раст-Белт на південному заході штату Пенсильванія, людина зі складним характером і сумнівною репутацією. Уже багато років він закоханий у Грейс, з якою у нього колись був роман. Коли Біллі, сина Грейс, звинувачують у вбивстві, Гарріс має вирішити, на що він готовий піти, щоб захистити хлопця від переслідування поліцією.

Серіал “Американська іржа” заснований на однойменному дебютному романі американського письменника Філіпа Мейєра.

Трейлер до 2 сезону

Творці серіалу обіцяють ще більш захопливі повороти сюжету, нові теми та емоційні глибини персонажів. У цьому сезоні глядачі побачать, як герої продовжують боротися з власними демонами, стикаючись з новими викликами і проблемами.

Дата виходу 2 сезону Американська іржа

По-перше, другий сезон матиме 10 епізодів, що дасть змогу більш повно розкрити характери та розгорнути сюжет. Крім того, фанати можуть очікувати на нових персонажів, які зроблять свій внесок у складні взаємини героїв і змінять перебіг подій.

Другий сезон вийде 28 березня 2024 року.

Це вже точно буде завершальний сезон для серіалу, який переїхав на Prime Video.

Де дивитися українською?

Перший сезон був зроблений у багатоголосному закадровому перекладі від HDrezka Studio. Є великі шанси що вони продовжать цю справу. Чекаємо.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *