Серіал Селебріті 2023, від корейського Нетфлікс

Серіал Селебріті 2023, від корейського Нетфлікс

Давайте разом поглянемо на корейські селебріті, у серіалі містичному трийлері Celebrity 2023, або по простому “Знаменитості”. Перші фоточки, та чи буде він адаптований українською мовою.

Що на нас чекає? Зарецензуємо серіал нижче.

У світі, де слава, багатство і влада йдуть пліч-о-пліч із соціальними мережами, з’являється історія однієї молодої жінки, яка прагне завоювати вершину знаменитості в сяючому, але скандальному світі впливових особистостей у Сеулі.

Со А Рі – це інфлюенсер сміливих кроків, який з легкістю привертає все більше і більше підписників. Її хитрі маневри і використання своєї популярності для досягнення особистих вигод здаються незаперечними, поки не настає момент, коли вона стикається з темною стороною слави.

Серіал Селебріті 2023, від корейського Нетфлікс

Хвиля зради, заплутані інтриги і непередбачувані наслідки чекають на Со А Рі, коли вона починає усвідомлювати, що ціна, яку доводиться платити за свій статус знаменитості, може бути вищою, ніж вона могла собі уявити. Відкриття темних секретів і реальність складного вибору ставлять під загрозу все, що вона вважала ідеальним і бажаним.

Серіал Селебріті 2023, від корейського Нетфлікс

Серіал “Знаменитість” хвилює уми глядачів, занурюючи їх у захопливий світ боротьби за славу і вплив. Це захоплива подорож похмурими закутками зіркового статусу, де кожен крок може мати непередбачувані наслідки.

Трейлер Селебріті українською

Дата виходу

Дуже несподівано, коли Нетфлікс випускає нові серіали з більш, ніж 10-ма серіями.

У Celebrity очікується 12 епізодів, у першому сезоні. Вийдуть вони 30 червня.

Навряд чи, варто очікувати українське озвучення серіалу “Знаменитість“, який адаптовано до корейського ринку. Хоча, з кожним місяцем, студія HDrezka, все частіше бере корейські проекти Нетфлікс у свою роботу, та випускає до них закадрове озвучення українською. Наприклад, остання робота “Гончаки” була перекладана. Тому, шанси є.

Дивись українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *