Серіал Брати Сан: перший погляд на смертельну сімейну таємницю

Серіал Брати Сан: перший погляд на смертельну сімейну таємницю

Брати Сан” – захопливий серіал, знаменитість якого передбачила вже перша хвиля кадрів, представлених публіці. У головній ролі Мішель Йео втілює героїню Чарльза Сана, раніше відомого гангстера, який неймовірно талановитий у своєму ремеслі.

Однак після того, як Чарльз стикається з подією, що змінила його життя, він вирішує залишити свою кримінальну минулу історію позаду і стати вбивцею.

Про що серіал Брати Сан?

Історія серіалу розгортається, коли Чарльз дізнається про небезпеку, підкріплену його минулими злочинами, що нависає над його сім’єю. Щоб захистити свою матір і свого брата Брюса, який нічого не підозрює, Чарльз вирушає до Лос-Анджелеса, зважившись на неймовірний акт самопожертви. Його мета – забезпечити безпеку і зберегти невинність свого брата, який нічого не знає про справжню природу діяльності Чарльза.

Серіал Брати Сан: перший погляд на смертельну сімейну таємницю

У серіалі “Брати Сан” глядачі стануть свідками складної та емоційно насиченої драми, де кохання, зрада і вірність тісно переплітаються. Вони побачать чудову гру Мішель Йео та інших талановитих акторів, які пожвавлять мальовничі персонажі та додадуть глибину в їхні стосунки і сюжетну лінію.

Дата виходу Брати Сан

Старт серіалу запланований на 2023 рік. У першому сезоні буде 8 епізодів. Точна дата виходу буде відома згодом.

Серіал Брати Сан: перший погляд на смертельну сімейну таємницю

Серіал “Брати Сан” обіцяє здивувати глядачів своїм захопливим сюжетом і емоційними поворотами. Прем’єра цього захопливого проєкту запланована на поточний рік, залишаючи глядачів у нетерпінні та передчутті історії, яка затягне їх у світ злочинності, сімейних уз і складних виборів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *