Серіал Ботоферма: як працює пропаганда

Серіал Ботоферма: як працює пропаганда

Захоплюючий світ драми та реалій технологічної ери розкривається в новому українському серіалі “Ботоферма”.

Ця історія переплітається з подіями в Україні від 2020 до 24 лютого 2022 року та створює захоплюючий наратив про життя головного героя, Антона.

Від радіоведучого до керівника ботів

Антон, простий провінційний радіоведучий, відправляється в емоційну подорож від початкового рівня до успішного керівника багатомільйонного підрозділу ботів в столичній піар-агенції.

Спочатку його робоча справа полягала в контролі над “мавпочкою” – ботом, що докладав 300 коментарів на день, виконуючи завдання зверху. Однак з часом він стає супер-ботом, який вже самостійно формує зміст і спрямовує його в маси.

Серіал Ботоферма: як працює пропаганда
Кадр з серіалу від OSNOVAFILM

Від “Мавпочки” до супер-бота

Антон не помічає, як він стає частиною системи та інструментом для маніпуляцій спецслужб ворога. Супер-бот не тільки переписує завдання, але й запускає їх в маси, руйнуючи свій країни та народ. Ця трансформація відбувається, навіть коли він несвідомо служить інтересам інших.

Від руйнівних подій до рефлексії

Проте загроза, яка походить від дій Антона, приводить його до рефлексії. Він усвідомлює, що став інструментом інформаційної війни, яка тривала в Україні та світі. Його участь у цьому зруйнувала багато речей: його країну, його родину, його цінності.

Вибір на користь свободи

Серіал Ботоферма: як працює пропаганда
Кадр з серіалу Ботоферма від OSNOVAFILM

Антон обирає боротьбу за свою свободу, свободу своєї родини та своєї країни. Він руйнує світ нав’язаних пріоритетів та звертається до своїх справжніх цінностей.

“Ботоферма” – це вражаюча подорож у глибини душі головного героя та внутрішніх конфліктів, які лежать в основі подій 24 лютого 2022 року в Україні.

Де дивитися Ботоферма онлайн

Безкоштовно з України на Ютуб каналі OSNOVAFILM можна подивитися 4 серійний серіал про те, як працює пропаганда. Серіал також, транслюють на телебаченні на телеканалі ICTV2.

У серіалі використовують пісню ТНМК – Гранули.

Серіал “Ботоферма” розкриває важливі теми і реалії сучасного світу, де технології та інформаційні війни мають величезний вплив на суспільство.

Історія головного героя, який переосмислює свої дії та вибори, нагадує нам про важливість обдуманих кроків у світі, де навіть віртуальна реальність може впливати на життя і свободу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *