Привиди: Оголошено дату виходу 3 сезону

Привиди: Оголошено дату виходу 3 сезону

Приготуйтеся знову зануритися у світ таємничих подій і духовних загадок, адже “Привиди” повертаються зі своїм третім сезоном! Серіал розповість про пригоди Саманти та її чоловіка Джея, яким дістається у спадок дивовижний заміський особняк поруч із Нью-Йорком. Зруйнований будинок стає їхнім проектом: вони вирішують не продавати його, а перетворити на сімейний готель.

Але починаючи реконструкцію, вони стикаються з дивними явищами. Саманта падає зі сходів, ледь вціліла, і проводить два тижні в комі. Повернувшись, вона отримує дивовижну здатність бачити і чути привидів, які мешкали в особняку протягом багатьох років.

Серіал “Привиди” – це захопливий американський ремейк британського оригіналу, який завоював серця глядачів з моменту своєї появи на екранах у 2019 році.

Привиди 3 сезон дата виходу

Привиди: Оголошено дату виходу 3 сезону

Чекайте з нетерпінням на третій сезон “Привидів”, який обіцяє ще більше загадок, поворотів сюжету та неймовірних відкриттів.

Вихід нових епізодів заплановано на 15 лютого 2024 року. Підготуйтеся до захопливого повернення у світ загадок і надприродних подій!

Де дивитися Ghosts українською?

Українська озвучка до серіалу “Ghosts” 2021 року відсутня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *