Пропозиція 2022: історія фільму "Хрещений батько"

Пропозиція 2022: історія фільму “Хрещений батько”

“The Offer / Пропозиція” – американський драматичний серіал, який було випущено 2022 року на платформі Paramount+. Він розповідає про створення фільму “Хрещений батько” (1972 року) і про те, як цей проєкт вплинув на кінематографічну індустрію в США.

Серіал заснований на реальних подіях, і в центрі сюжету – історія продюсера Альберта С. Радда. Радда, який був одним із головних організаторів створення “Хрещеного батька”.

Пропозиція 2022: історія фільму "Хрещений батько"

Про що серіал Пропозиція?

У серіалі розповідається про те, як Радд зібрав команду талановитих людей, включно з режисером Френсісом Фордом Копполою, щоб створити фільм, який став класикою кінематографа і одним з найвідоміших і найвпливовіших фільмів усіх часів.

У серіалі також показані взаємини між Раддом та іншими учасниками проєкту, а також взаємодія з мафією, яка надихнула автора книжки, на основі якої було знято фільм.

Серіал “The Offer” отримав змішані відгуки критиків і глядачів. Деякі критики зазначають, що серіал занадто багато часу приділяє деталям створення фільму і що це може бути нудно для глядачів, які не цікавляться історією кінематографа. Однак інші критики відзначають високу якість акторської гри та цікаву історію, яка змушує замислитися про вплив “Хрещеного батька” на сучасний кінематограф.

Глядачі також мають змішані почуття від серіалу. Деякі глядачі насолоджувалися історією та цікавилися деталями створення “Хрещеного батька”, тоді як інші глядачі вважали серіал нудним і нецікавим.

Але загалом, серіал “The Offer” рекомендується тим, хто цікавиться історією кінематографа і хоче дізнатися більше про створення одного з найвідоміших фільмів в історії.

Пропозиція 2022: історія фільму "Хрещений батько"

Трейлер

1 сезон складається з 10 серій.

Чи буде другий сезон серіалу “Пропозиція” ?

Серіал “Пропозиція” була випущена як лімітований серіал, призначений для святкування 50-річчя “Хрещеного батька”, а також для використання інтелектуальної власності для збільшення підписки на Paramount+, на якому доступні всі три фільми “Хрещеного батька”.

Де подивитися українською?

Українською мовою серіал доступний у перекладі від студії HDrezka (Dniprofilm).

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *