Позивний Тамада всі серії: де дивитися, актори, відео
Фото: 2+2

Позивний Тамада всі серії: де дивитися, актори, відео

“Позивний Тамада”: Українська трагікомедія на військовій підніжці”, яку покажуть до дня українського добровольця на телеканалі 2+2.

У світі, де реальність часто перевершує вигадку, український серіал “Позивний Тамада” є унікальним поєднанням військової драми і комедії, обрамленим у життєрадісному стилі ведучого весільних урочистостей. У цій несподіваній історії розповідається про те, як звичайний ведучий весіль, опинившись у суворих умовах війни, стає не тільки свідком, а й учасником історичних подій.

Позивний Тамада про що серіал?

Головний герой серіалу, Артем Дідов, відомий своїм веселим і безтурботним способом життя, раптом опиняється в епіцентрі військових дій. Його переживання і перетворення від балагура на добровольця в українській армії стають основою сюжету. Під позивним “Тамада” він продовжує нести свій характерний гумор і оптимізм, незважаючи на труднощі, з якими йому доводиться зіткнутися.

Сценаристи та режисери серіалу змогли досягти дивовижного балансу між трагічними подіями війни та легкістю комедійних сцен. Це дає змогу глядачам одночасно переживати глибокі почуття та насолоджуватися гумором, що робить “Позивний ‘Тамада'” унікальним проектом, який запам’ятовується на українському телебаченні.

Актори

Кожен з акторів, включно з Володимиром Ращуком, Антоном Соловеєм, Клавдією Дрозд та іншими, чудово втілює своїх персонажів, даруючи їм неповторну індивідуальність і жвавість. Їхня гра надає серіалу особливого шарму і робить персонажів близькими глядачам.

Хто створив

Виробництво “Енержифільм” не тільки створило захопливий сюжет і мальовничі кадри, а й уміло вписало в нього елементи воєнної атмосфери, роблячи проєкт реалістичнішим і переконливішим. Результатом став захопливий і якісний серіал, який залишає свій слід у серцях глядачів.

Проєкт знімали у Києві та області.

Продюсери: Дмитро Сафановський, Вадим Червяков, Роман Омельчук.

Автори ідеї: Артем Кобзан, Андрій Виштак. Сценарій: Артем Кобзан.

Режисер: Олександр Сальников.

Серіал знято на замовлення державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (ДП «МПІУ»).

Де та коли дивитися всі серії

Прем’єра – серіал Позивний Тамада! 4 серії поспіль 14 березня о 20:00 на телеканалі 2+2. 4 серії – це повний серіал, який покажуть в один день.

Якщо ти не встиг подивитися в прямому етері серіал, то переглянути архів телеканалу можна на таких сервісах: Megogo, Youtv UA. Наприклад, на наступний день після прем’єри.

“Позивний Тамада” – це не просто серіал про війну, це історія про людську силу, дружбу і надію, яка здатна подолати найскладніші випробування. Разом із героями глядачі переживають радощі та печалі, сміються та сумують, занурюючись у захопливий світ українського телебачення.

Огляд-анонс до серіал Позивний Тамада

Це історія, яка залишиться в пам’яті глядачів надовго, нагадуючи про силу людського духу та значущість кожного моменту в житті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *