Оскар 2024 - 20 днів у Маріуполі: де дивитися онлайн

Оскар 2024 – 20 днів у Маріуполі: де дивитися онлайн

Історична перемога українського кінематографу на найпрестижнішій кінонагороді світу, Оскар, вразила не лише кіноманів, а й всю громадськість.

“20 днів у Маріуполі” став першим українським фільмом, удостоєним престижної статуетки Американської академії кіномистецтва. Стрічка вразила глядачів своєю силою, емоційністю та відвертістю у показі реальності воєнного конфлікту на сході України.

“20 днів у Маріуполі” розповідає про події в одному з найбільш обстріляних міст на сході України. Фільм є візуальною хронікою трагічних подій, що відбувалися протягом 20 днів, коли група журналістів Associated Press відправилася в Маріуполь за годину до початку російського вторгнення. Режисер Мстислав Чернов та його команда документували кожен момент жаху війни, показуючи непередбачувані випробування, з якими зіштовхувалися місцеві мешканці.

Дивитися онлайн 20 днів у Маріуполі – уривок

@tvshows.com.ua 20 днів у Маріуполі отримав Оскар #маріуполь ♬ оригинальный звук – TVshows.com.ua

Для тих, хто прагне переглянути цей надзвичайно важливий та потужний фільм, існують кілька способів:

  1. Votvot: Інтернет-застосунок, розроблений “Радіо Свобода”, пропонує перегляд “20 днів у Маріуполі” з російськими субтитрами. Застосунок доступний для завантаження в Google Play та App Store, і перегляд фільму у ньому є безкоштовним.
  2. YouTube: Фільм також доступний на YouTube, але з обмеженням доступу лише для користувачів з США. Це може стати перешкодою для деяких глядачів, однак, для тих, хто має можливість обійти географічні обмеження, YouTube може стати зручним варіантом перегляду.

За допомогою цих ресурсів глядачі можуть насолодитися цим потужним та важливим фільмом, який несе на собі історію подій, які назавжди вплинули на життя людей у Маріуполі та всієї України.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *