Поки я тебе не вб'ю 2 сезон буде? Що відомо

Поки я тебе не вб’ю 2 сезон буде? Що відомо

Серіал “Поки я тебе не вб’ю” (оригінальна назва “Until I Kill You”), який вийшов у 2024 році від телеканалу ITVX, не отримає продовження на другий сезон. Перший сезон, що складається з чотирьох серій, був озвучений українською студією Ozz. На цьому серіал завершився.

Сюжет серіалу розгортається навколо Делії Балмер, медсестри агентства, яка зустрічає чоловіка на ім’я Суїні, що зізнався у вбивстві своєї колишньої дівчини. Він нападає на Делію, але згодом втікає. Делія, відновивши своє життя, знову стикається з Суїні через сім років, коли його заарештовують за інше вбивство.

В останній, четвертій серії, перелякана Делія мусить знову зустрітися з Суїні в суді, щоб домогтися його засудження. Однак травматичний результат судового процесу має глибокий вплив на її життя.

Серіал надає глядачам змогу відчути напруження і драму, що супроводжують Делію на її шляху до справедливості. Незважаючи на те, що “Поки я тебе не вб’ю” не отримає продовження, він залишає значний слід завдяки своєму емоційному та напруженому сюжету.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *