По різних берегах: Історія боротьби, любові та сімейних цінностей

По різних берегах: Історія боротьби, любові та сімейних цінностей

Серіал “По різних берегах“, випущений у 2019 році та створений студією “Київтелефільм“, виявився справжнім шедевром, що розкриває в собі палітру емоцій, боротьбу інтересів і глибокі сімейні узи.

У центрі сюжету перебуває Настя Шестакова – добра, мрійлива і неконфліктна дівчина, чиє життя перевертається з ніг на голову після трагічної аварії її батька-фермера.

По різних берегах: Історія боротьби, любові та сімейних цінностей

Настя, яка працює синоптиком і має непередавану любов до природи, змушена взяти на себе управління сімейним сільгосппідприємством після нещасного випадку батька.

Раптом на її тендітні плечі лягають відповідальність і турботи про великий бізнес, про який вона нічого не знає. Її рішучість і доброта стикаються з жорстким світом бізнесу, втіленим в особі Володимира Зоріна – нещадного бізнесмена, який прагне позбавити Шестакових їхніх земель.

Однак у цій сутичці інтересів і пристрастей є і світлий бік. У житті Насті є Іван, друг дитинства, закоханий у неї таємно вже давно. Він твердо вірить, що нові труднощі зблизять їх і допоможуть розкрити свої почуття, але на шляху до щастя встає Зорін, готовий зробити все, щоб відірвати Настю від її коріння.

Акторський склад По різних берегах

Сильний акторський склад, включно з Ольгою Веніковою, Олександром Константиновим, Тетяною Лютєєвою та іншими, дозволив повноцінно передати складність і глибину переживань персонажів. Кожен актор зумів вжитися у свою роль і подарував глядачам справжні емоційні вибухи.

Дивитися серіал По різних берегах всі серії

У першому сезоні вийшло 16 епізодів. Транслювався на телеканалі Інтер в Україні. Подивитися можна з України, безкоштовно на youtube.com. Серіал вийшов тільки російською.

Серіал “По різних берегах” не тільки розповідає історію боротьби за землю і бізнес, а й порушує важливі теми сімейних цінностей, вірності своїм ідеалам і кохання.

Подорож Насті через складнощі та випробування допомагає їй знайти себе, зрозуміти, що справжня сила криється всередині, і навчитися боротися за своє щастя.

Чи буде 2 сезон По різних берегах

Ні, серіал має статус “завершений”. Другий сезон не планують знімати.

Серіал “По різних берегах” 2019 року – це захоплива драма, в якій переплелися емоції, пристрасть і глибокі людські історії. Він здивує і зворушить серця глядачів, залишивши слід у їхніх душах.

По різних берегах 2019: Історія боротьби, любові та сімейних цінностей


Серіал “По різних берегах” не тільки розповідає історію боротьби за землю і бізнес, а й порушує важливі теми сімейних цінностей, вірності своїм ідеалам і кохання. Подорож Насті через складнощі та випробування допомагає їй знайти себе, зрозуміти, що справжня сила криється всередині, і навчитися боротися за своє щастя.

Серіал “По різних берегах” 2019 року – це захоплива драма, в якій переплелися емоції, пристрасть і глибокі людські історії. Він здивує і зворушить серця глядачів, залишивши слід у їхніх душах.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *