Підкидьок де дивитися серіал українською

Підкидьок де дивитися серіал українською

Серіал “Підкидьок”, у грає Ксенія Мішіна, виробництва «Mamas Film Production» на замовлення каналу «Україна». Вийшов у 2019 році.

Відомий столичний нейрохірург Андрій Донін нікому не дозволяє втручатися у звичний порядок його затвердженого і вишуканого життя.

Навіть красуні-нареченій Риті не дозволяється порушувати ці правила. Їй доводиться вчитися тому, з якої чашки Андрій віддає перевагу пити каву і яким чином пам’ятні сувеніри прикрашають його полиці.

Вік Доніна перевалив за 50, але він все ще має чудову фізичну форму, регулярно бігає вранці і має намір зберігати свою молодість. Однак його стійка рутина несподівано порушується маленькою дівчинкою на ім’я Аля, яка, немов підкидьок, увірвалася в його влаштоване життя, перевернувши його з ніг на голову.

дивитися онлайн серіал з Ксенією Мішіною підкидьок

Своєю безпосередньою дитячою поведінкою і відкритістю Аля проникає в душу дорослого й успішного лікаря. Їй вдається показати Андрію, що його життя, хоч і здається красивим, насправді далеке від ідеалу, незважаючи на успіхи і добробут. Їй вдається привнести в його світ відсутню складову і показати йому, що справжнє щастя може бути десь зовсім близько.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *