21 сезон Морська поліція - відкладено, дата виходу, українська озвучка, що ми вже знаємо

21 сезон Морська поліція – відкладено, дата виходу, українська озвучка, що ми вже знаємо

21-й сезон надзвичайно популярного в Україні процесуального серіалу про військову поліцію NCIS буде випущений.

Перша прем’єра серіалу “Морська поліція / NCIS: полювання на вбивцю” відбулася у далекому 2003 році, і він є флагманським шоу для CBS. Термін “флагманський” походить від морської традиції підняття відзначеного прапора на кораблі, що свідчить про присутність командира.

Морська поліція стала третім за тривалістю неанімаційним телевізійним серіалом у прайм-тайм у США на даний момент.

Вражає той факт, що вона також є сьомим серіалом за тривалістю показу в прайм-тайм в США загалом. Цей серіал існує вже так довго, що, можливо, багато людей забули про його походження – він є спін-оффом юридичної драми JAG (Judge Advocate General), яка також присвячена військово-морській тематиці США.

Морська поліція / NCIS: полювання на вбивцю

Про що Морська поліція?

У центрі сюжету NCIS – група спеціальних агентів, які працюють у команді з розслідування особливо важливих справ Військово-морської служби кримінальних розслідувань. Їхнє завдання – розслідувати будь-яку злочинну діяльність, пов’язану з військово-морським флотом і морською піхотою США.

Згідно з інтерв’ю, реальні агенти NCIS заявили, що шоу є досить реалістичним зображенням життя спеціального агента NCIS. Вони кажуть, що в ньому показано, як організація допомагає сім’ям військовослужбовців ВМС і морської піхоти.

Крім того, вони ловлять злочинців, які порушують Кодекс поведінки військовослужбовців США, і намагаються відновити справедливість. Ще кілька сезонів тому в серіалі знімався Марк Гармон у ролі спеціального агента Лероя Джетро Гіббса.

Незважаючи на те, що головний актор покинув серіал, він вистояв, і шанувальники з нетерпінням чекають на новий сезон.

20 років серіалу Морська поліція

Цікаво, що навіть після 20 років від початку випусків, серіал “Морська поліція” все ще зберігає свою привабливість для своїх прихильників.

Протягом цього часу серіал був номінований та отримав численні нагороди, такі як People’s Choice Awards, ASCAP Awards, ALMA Awards, Primetime Emmy Awards та BMI Film & TV Awards.

Особливо вражає той факт, що у сезоні 2012-2013 років, після десятирічного існування, NCIS став найпопулярнішим телесеріалом в Америці і Україні. Навіть після втрати свого головного актора, цей серіал продовжує тримати своїх глядачів зацікавеними. Читайте далі, щоб дізнатися більше про довгоочікуваний 21-й сезон NCIS.

Морська поліція / NCIS: полювання на вбивцю

Коли вийде 21 сезон Морська поліція?

Прем’єра 21 сезону було запланована спочатку на 21 вересня, але у липні 2023 року актори та сценаристи шоу “Морська поліція NCIS” припинили свою роботу у зв’язку з організованим страйком, який був ініційований профспілкою SAG-AFTRA та Гільдією письменників Америки. Цей страйк може призвести до затримки виходу 21-го сезону серіалу до початку 2024 року або, можливо, навіть до пізніших термінів.

Профспілки борються за поліпшення умов праці, включаючи кращу компенсацію за використання їхньої роботи на стрімінгових сервісах, а також обмеження на застосування штучного інтелекту в створенні контенту.

Є ймовірність, що навіть після відновлення зйомок не буде достатньо часу для виготовлення всього, що було заплановано, і епізоди можуть бути скорочені. Лідери страйків заявляють, що готові триматися своїх вимог довгостроково, тому не варто затримувати свої очікування на новий сезон. Можливо, поки ви чекаєте, варто обрати інше шоу в тому ж жанрі для перегляду.

Де дивитися 21 сезон Морська поліція українською?

У добрі часи, без війни, українські канали купували права на трансляцію американських серіалів та робили українське озвучення своїми силами. Серіал “Морська поліція” почав виходити с 2003 року на каналі НТН в Україні. З першого по десятий сезон телеканал зробив українське озвучення.

Далі, естафету перейняв телеканал ICTV, зробивши 10 і 11 сезон.

Потім, у 2015 році, за справу взявся вже закритий в Україні телеканал НЛО ТБ, озвучивши українською з 13 по 16 сезони. 16 сезон вийшов у 2019 році.

І на цьому, українська адаптація була припинена. На це вплинула економічно та політична складова в країні.

Є надія, що з виходом 21 сезону “Морська поліція / NCIS: полювання на вбивцю” українське озвучення поновиться. Можливо інтернет студія Baibako, візьме в роботу 21 сезону, адже студія починаючи з 2022 року активно розвиває українську озвучку на безкорисних засадах.

Морська поліція / NCIS: полювання на вбивцю

Що чекати від 21 сезону Морської поліції?

Швидше за все, майбутній сезон буде продовженням подій, які стали в основі 20-го сезону. Він приведе спеціальних агентів NCIS до спільної роботи з метою розслідування та вирішення справ, пов’язаних з морськими злочинами.

Глядачі будуть захоплені світом, який їм представлять, оскільки поглибляться в атмосферу напруженої роботи. Спостерігати, як команда працює разом, а кожен герой вносить свій внесок, створює цікаву динаміку.

За попередніми сезонами, можна зрозуміти, що новий сезон буде насиченим і наповненим драмою. У 20-му сезоні було декілька розкриттів, на які глядачі з нетерпінням чекали, щоб дізнатися, що станеться далі.

Проте шоу не просто захоплює глядачів і виводить на нові рівні інтриг, але й розкриває глибини персонажів і взаємин між ними. Глядачі отримають більше розуміння історії деяких героїв і їхніх стосунків, що надає шоу більше глибини, а персонажам – більше людяності.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *