Незнайомці: Частина перша - Нова історія жахів починається!

Незнайомці: Частина перша – Нова історія жахів починається!

Якщо гадаєш, який подивитися фільм жахів, то цієї весни радимо почати дивитися нову трилогію жахів, почати можна з першого фільму “Незнайомці: Частина перша”. Докладніше у дописі.

Глядачі всього світу готуйте свої нерви – “Незнайомці: Частина перша” вже тут, щоб затягнути вас у світ страху і жаху. Цей фільм, третє втілення моторошної історії про зустріч молодої пари з трьома загадковими незнайомцями, не залишить вас байдужими.

Під керівництвом режисера Ренні Гарліна та за участю талановитого акторського складу, “Незнайомці: Частина перша” обіцяє принести хвилювання й адреналін кожному глядачеві.

Сюжет

Незнайомці: Частина перша - Нова історія жахів починається!

Сюжет фільму слідує за Маєю і Раяном, молодою парою, чиї мрії про щасливе майбутнє розбиваються на друзки, коли їхня машина ламається в найневдалішому місці – на спустошеній дорозі в Орегоні.

Їм не залишається вибору, окрім як залишитися на ніч у відокремленому будинку, орендованому через Airbnb. Однак, їхній спокій порушується приходом трьох незнайомців у масках, готових затіяти гру смерті.

Актори

Незнайомці: Частина перша - Нова історія жахів починається!

У ролях Майї та Раяна переконливо виступають Гебріел Бассо і Меделін Петш, за якими глядачі переживають кожен напружений момент. Вони чудово передають атмосферу страху і відчаю, коли головні герої стикаються з божевіллям і жорстокістю незнайомців.

Ренні Гарлін, режисер, який стоїть за культовими фільмами жахів, не розчаровує. Він уміло створює напружену атмосферу і підтримує її протягом усього фільму, змушуючи глядача триматися за край крісла.

Трейлер

The Strangers: Chapter 1

Сценаристи також заслуговують на похвалу за створення зловісної історії, яка не залишає жодного моменту для відпочинку.

Кожен поворот сюжету, кожне нове відкриття тільки збільшує напругу і жах, затамувавши подих глядача до самого фіналу.

“Незнайомці: Частина перша” обіцяє стати не просто фільмом жахів, а справжнім зануренням у жах, який переслідуватиме вас ще довго після перегляду.

Струсіть пил із вашого пледа, заберіться під ковдру і готуйтеся до того, щоб потрапити в пастку страху разом із Маєю та Раяном.

Очікується українська озвучка від провідних інтернет студій.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *