Зустрічайте героїв: Люди Ікс '97' на горизонті! Дивитися українською трейлер

Зустрічайте героїв: Люди Ікс ’97’ на горизонті! Дивитися українською трейлер

Вітаємо всіх фанатів супергеройської епопеї! Готуйтеся до хвилюючого повернення – “Люди Ікс ’97” уже тут! Цей анімаційний серіал, продовження культового мультсеріалу “Люди Ікс”, який завоював серця глядачів у 1990-ті роки, пропонує ще більше пригод, екшну та емоцій.

Повернення до початку: Основи оригінального серіалу

Перед тим як зануритися в нові епізоди “Люди Ікс ’97”, згадаймо, що сталося в оригінальному серіалі. З першого епізоду, випущеного 1992 року, “Люди Ікс” розповідав історію команди мутантів, які борються за справедливість і захист світу від загрози. Під керівництвом професора Ксав’є вони боролися проти зловісних мутантів, таких як Магнето, і захищали звичайних людей від ненависті й упередженості.

З кожним епізодом глядачі закохувалися в унікальних персонажів: великодушного Колоса, мудрого Сторма, загадкового Волкаріна, і, звичайно ж, легендарного Волкаріна. Серіал також порушував важливі теми, пов’язані з толерантністю, дружбою і самопізнанням.

Повернення до пандемії мутантів: “Люди Ікс ’97”

Зустрічайте героїв: Люди Ікс '97' на горизонті! Дивитися українською трейлер

Тепер, у 2024 році, “Люди Ікс ’97” продовжують свою історію там, де закінчився оригінальний серіал. Світ перебуває в небезпеці, і команда мутантів знову викликана, щоб захистити його. Але цього разу перед ними постає ще небезпечніший супротивник – “народ попелу”, агресивніше плем’я на’ві, чиї амбіції і жорстокість торкнулися навіть професора Ксав’є.

У “Людях Ікс ’97” глядачі зустрінуться з улюбленими героями, які стануть обличчям стійкості та мудрості перед новими викликами. Чи будуть вони здатні протистояти новій загрозі та зберегти світ цілим і неушкодженим? Тільки час покаже.

Приготуйтеся до нових пригод – дата виходу

Зустрічайте героїв: Люди Ікс '97' на горизонті! Дивитися українською трейлер

Серіал “Люди Ікс ’97” обіцяє повернути глядачів до захопливого світу супергероїв, сповненого екшном, інтригою та дружбою. Готуйтеся до зустрічі з вашими улюбленими персонажами та новими емоційними враженнями!

Не пропустіть прем’єру “Люди Ікс ’97” – вихід серіалу очікується 19 грудня 2025 року. Пориньте у світ мутантів і станьте частиною їхніх захопливих пригод!

У першому сезоні вийде 10 серій. Другий сезон теж обіцяють.

Дивитися українською Люди Ікс 97 – трейлер

Очікується українське озвучення від провідних студій…

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *