Ми більше ніж я: де дивитися, скільки серій?
Фото: СТБ

Ми більше ніж я: де дивитися, скільки серій?

“Ми більше ніж я”, або “Обмін тілами” – це телевізійний мінісеріал, який став продовженням українського шоу-бізнесу та творчого простору.

Він зійшов з екранів 5 січня 2020 року на каналі СТБ, принісши дивакувате переплетення реальності з фантазією. Серіал по типу російського фільму “Любовь-морковь” про обмін тілами напередодні Нового року.

У Польщі та Україні, подивитися серіал “Ми більше ніж я” можна на своєму розумному гаджеті за допомогою платформи Megogo.

Megogo – Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Про що серіал Ми більше ніж я?

Сюжет мінісеріалу дотикається глибоких проблем сімейних відносин, що мають надзвичайну актуальність в сучасному світі. Головні герої, Настя і Макс, які разом уже десять років, опинилися на межі розлучення через відсутність взаємної зближеності, віри та любові. Сім’я, яка зазнає труднощів, особливо страждає їхній син Дмитро, який намагається зробити все можливе для того, щоб батьки знову знайшли спільне щастя.

У великій комедії, що вразила глядачів, новорічне диво стало справжнім випробуванням для Макса та Насті – вони помінялися тілами. Ця несподівана авантюра принесла величезні зміни у житті обох героїв, ставши випробуванням, що випробувало їхні відносини.

Після десяти років спільного життя, коли романтика та любов поступово зникають, Максим знаходить втіху у відносинах з Олею, тим часом як Настя, надійна та вірна, залишається вдома, готуючи страви для свого чоловіка, якого вона чекає з “роботи”.

Загадавши перед Новим Роком бажання про щасливу сім’ю, Дмитро викликав диво, яке змінило долі його батьків. Душа Насті опинилася у тілі Макса, а Макса — у тілі жінки. Чи зможе ця несподівана реінкарнація врятувати їхні відносини? Як вони зможуть жити одне життям іншого?

Чи буде 2 сезон?

Серіал має один сезон, в якому 4 епізоди. Це міні-серіал який має завершену історію, тому 2 сезону не планується.

Де можна подивитися онлайн Ми більше ніж я?

Знайти серіал можна на сервіси Megogo та у записі телеканалу СТБ на Sweet TV, коли транслюється на телеканалах. На момент написання статті, у грудні 2023 року він транслювався на СТБ,

Продюсерська компанія StarLight Films створила неймовірний мінісеріал, який зачаровує та розчулює глядачів. Завдяки талановитим акторським виконанням та сюжету, “Ми більше ніж я” залишає слід у серцях глядачів, нагадуючи про важливість взаєморозуміння, любові та підтримки у будівництві щасливої сім’ї.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *