Мультик для дітей від Disney+: Місячна Дівчинка і Диявольський Динозавр

Мультик для дітей від Disney+: Місячна Дівчинка і Диявольський Динозавр

Мультсеріал “Місячна Дівчинка і Диявольський Динозавр” – це захоплива і непередбачувана пригода, яка переносить глядачів у захопливий світ науки, супергероїв і динозаврів.

Мультик для дітей від Disney+: Місячна Дівчинка і Диявольський Динозавр

Головній героїні, 13-річній Лунеллі Лафайєт, доводиться справлятися зі складнощами в школі та невдачами в соціальному житті. Але одного разу випадкове відкриття призводить до неймовірного відкриття – вона переносить у Нью-Йорк величезного червоного тиранозавра.

З цього моменту починається дивовижна пригода, в якій Лунелла та її несподіваний друг, Диявольський Динозавр, стають невід’ємною частиною боротьби зі злочинністю на Нижньому Іст-Сайді. Їхні пригоди приводять їх до розкриття таємниць і виявлення неймовірних здібностей.

Мультсеріал “Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur” вирізняється унікальним поєднанням супергеройських пригод і наукової фантастики, привносячи нові ідеї та концепції в жанр. Головні герої, Лунелла і Диявольський Динозавр, являють собою незвичну комбінацію, що вирізняється не тільки фізичною силою, а й розумом і талантами. Серіал звертається до актуальних соціальних проблем, як-от дискримінація та стереотипи, і пропонує нові рішення та підходи.

Мультик для дітей від Disney+: Місячна Дівчинка і Диявольський Динозавр

Мультсеріал “Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur ” – це видовищна і захоплива пригода, яка привертає увагу не лише молодої аудиторії, а й дорослих глядачів. Велика кількість інтриг і несподіваних поворотів подій, високоякісна анімація та унікальний сюжет роблять цей мультсеріал справжньою перлиною у світі анімації.

Дата виходу нових серії

Перші сезон вийшов на початку 2023 році, та має 16 епізодів. Показ першого сезону закінчиться на початку у травні.

Українського озвучення мультик на жаль немає.

Припускаємо, за інформацію з інтернету, 2 сезон можливо вийде через рік.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *