Кольори зла: Червоний - Кровава симфонія польського криміналу

Кольори зла: Червоний – Кровава симфонія польського криміналу

Польській фільм 2024 року про розслідування прокурора та судді у фільмі “Кольори зла: Червоний”.

Дата виходу

29 травня позначиться на календарі шанувальників напружених кримінальних трилерів, коли Netflix представить своєю нову загадкову подію – фільм “Кольори зла: Червоний” (Kolory zła: Czerwień). Ця кровава симфонія розповідає історію про прокурора і матір жертви, які об’єднують зусилля в пошуках правди після того, як тіло дівчини знаходять на пляжі у польському Труймісті.

Актори

У ролях зірки польського кіно: Якуб Ґершал, Мая Осташевська, Зофія Ястшембска, Анджей Конопка, Пшемислав Блющ, Войцех Зелінський, Анджей Зелінський, Ян В’єтеска та інші, “Кольори зла: Червоний” обіцяє бути подорожжю у світі злочину та таємниць.

Про що фільм?

Пляж Три-Сіті перетворюється на місце відкриттів, коли море вимиває тіло молодої дівчини. Амбітний прокурор Леопольд Більський очолює розслідування, а його партнером у цьому стає мати загиблої, суддя Гелена Богуцька. Разом вони розкривають незвичайні обставини вбивства, яке здається матилися з минулим.

Кольори зла: Червоний - Кровава симфонія польського криміналу

Злочин виводить їх на один із приморських клубів, який, як виявляється, пов’язаний зі смертоносною подією, що трапилася 15 років тому. За допомогою доказів, які приховувалися протягом років, і інформації, зібраної під час розслідування, вони розкривають моторні інстинкти та приховані злочини міста, що призведуть до неприємностей для місцевої поліції.

Дивитися Kolory zła: Czerwień українською – трейлер

“Кольори зла: Червоний” обіцяє бути кримінальним трилером, який залучить глядача до самого кінця, розкриваючи поступово обличчя зла, яке приховується у серці міста і кожного його мешканця.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *