Кокаїнова історія: Відкрийте таємниці готелю Кокаїн

Кокаїнова історія: Відкрийте таємниці готелю Кокаїн

Ексклюзив від MGM+: Новий серіал “Готель “Кокаїн”! В оригіналі “Hotel Cocaine”. Від творців серіалів “Нарко” та “Хрещений батько Гарлему”.

16 червня 2024 року, телеканал MGM+ відзначається великим подією – прем’єра нового серіалу, що вже обіцяє стати культовим. “Готель “Кокаїн””, зіркова гучна стрічка, яка призведе глядачів у світ розкоші та небезпеки епохи кокаїну, захоплює уяву та затамовує подих.

У головних ролях зірки калібру Денні Піно, Майкл Чікліс та Марк Фоєрштейн зобразять таємничих персонажів, що переплелися у складних сюжетних лініях. Вони занурять глядачів у безкомпромісний світ готелю “Муттіні”, що став центром кокаїнової сцени Маямі на зламі 70-х та 80-х років.

Сюжет “Готелю “Кокаїн” відтворює історію Романа Компте, кубинського вигнанця та генерального менеджера Mutiny Hotel. Цей готель-клуб відігравав роль кокаїнової Касабланки, де зустрічалися представники вищого світу, політики, наркобарони, агенти розвідок, моделі та зірки. У центрі уваги – Роман Компте, чия винахідливість та наполегливість дозволили йому утримати цей вибуховий коктейль, мріючи про американський успіх.

Серіал обіцяє не тільки історії та епічні образи, але й глибоке відображення культурних та соціальних реалій того часу. Від вишуканих вечірок до небезпечних торгівельних угод, він розкриє усю сутність епохи, де розкіш і злочин нерозривно переплелися.

“Готель “Кокаїн”” обіцяє стати новим магнітом для шанувальників драми, трилера та історичного жанру. Під керівництвом талановитих акторів та з великим вкладенням у продакшн, цей серіал запрошує кожного на неповторну подорож у минуле, де кожен куток приховує свій власний секрет.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *