Підбірка фільмів від психолога: Як вибратися зі стану "я нічого не хочу"

Підбірка фільмів від психолога: Як вибратися зі стану “я нічого не хочу”

Іноді життя підносить нам складні моменти, коли мотивація зникає і здається, що нічого не хочеться. У такі періоди дуже важливо знайти натхнення та силу рухатися вперед.

Психологи часто радять звертатися до кіно, адже воно може надати новий погляд на світ та підказати, як знайти сенс у дрібницях.

Пропонуємо вашій увазі підбірку фільмів, які допоможуть витягнути себе зі стану апатії.

Всі фільми можна подивитися рідною мовою..

Амелі / Неймовірна доля Амелі Пулен / Le fabuleux destin d’Amélie Poulain (2001)

Підбірка фільмів від психолога: Як вибратися зі стану "я нічого не хочу"

Знайди сенс у маленьких речах: Фільм «Амелі» розповідає історію молодої дівчини, яка живе у власному світі фантазій. Вона знаходить радість у дрібницях і змінює життя інших людей на краще, хоча сама залишається непомітною.

Дитячі роки Амелі минають у вигаданому світі та на самоті. Вона постійно фантазує і розмовляє зі своїм уявним другом – стегоцефалом. Їй помилково діагностували ваду серця, і дівчинці довелося вивчати науки вдома, втративши можливість знайти друзів.

Мати Амелі трагічно загинула, коли їй на голову з вершини собору звалилася туристка-самогубець із Канади. Ставши дорослою, Амелі залишає батьківський дім, але продовжує жити у своєму казковому світі.

Цей фільм нагадує нам про магію дрібниць, які здатні змінити наше життя, та естетику, яка є повсюди. Дивлячись «Амелі», можна зрозуміти, що навіть найменші дії можуть мати велике значення.

Доступна українська озвучка до фільму від Cine+.

Мирний Воїн / Peaceful Warrior (2006)

Підбірка фільмів від психолога: Як вибратися зі стану "я нічого не хочу"

Розкрий свій потенціал: Фільм «Мирний воїн» базується на реальних подіях і розповідає про спортсмена, який проходить через важкі випробування, щоб знайти своє справжнє “я”. Головний герой занурюється у подорож, де кожен крок – це відкриття і можливість.

Ден Міллмен – обдарований молодий гімнаст, який мріє перемогти на Олімпіаді. Здавалося б, у його житті є все – друзі, спортивні нагороди, швидкі мотоцикли, дівчата та вечірки до-упаду. Однак весь його світ перевертає зустріч із загадковим незнайомцем Сократом.

Ставши його тренером і духовним наставником, Сократ допомагає Дену пережити серйозну травму і по-новому поглянути на себе і навколишній світ…

Цей сильний фільм змінить ваше уявлення про себе та допоможе зрозуміти, що наш потенціал безмежний.

Виходив на телеканалі К1 в Україні, тому можна передивитися в інтернеті безкоштовно українською.

Життя Пі / Life of Pi (2012)

Підбірка фільмів від психолога: Як вибратися зі стану "я нічого не хочу"

“Життя Пі” – це ще одна історія Мауглі, яка відбувається не в джунглях, а посеред Тихого океану, де безкрайньою водною гладінню дрейфує човен із тими, хто врятувався після корабельної аварії. Сім’я вирішує перебратися жити до Канади, але корабель зазнає аварії.

Індійський підліток Пі опиняється на шлюпці посеред океану в компанії несподіваного попутника – грізного бенгальського тигра. Фільм поставлений за однойменною книгою Янна Мартелла, за яку автор отримав Букерівську премію.

Про силу волі та про бажання досягати: «Життя Пі» – це історія неймовірної подорожі молодого хлопця, який виживає після корабельної аварії разом з бенгальським тигром. Цей фільм про силу волі, віру та бажання досягати. Разом з головним героєм ви зрозумієте, як багато сили і віри приховано в кожному з нас.

До фільму є український дубляж…

Завжди кажи «ТАК» / Yes man (2008)

Депресивний зануда Карл (Джим Керрі) потрапляє на семінар із саморозвитку, де йому дохідливо пояснюють, що треба робити, щоб стати щасливим. Потрібно всього лише відповідати “так” на будь-яку пропозицію. Карл погоджується дотримуватися цієї поради, і його життя змінюється найнеймовірнішим і непередбачуваним чином.

“Завжди говори “Так”” – комедія з Джимом Керрі про те, що трапиться, якщо відповідати на будь-який виклик життя згодою.

Перетвори страх на силу: Фільм «Завжди кажи «Так»» розповідає про чоловіка, який вирішив змінити своє життя, відповідаючи “так” на кожну можливість, що дає йому життя.

Цей шлях від страху до свободи допомагає зрозуміти, що іноді варто ризикнути, щоб відкрити нові горизонти. Дивлячись цей фільм, ви навчитеся приймати можливості і перетворювати страх на силу.

Фільм можна знайти в Уанеті і подивитися в дубляжі рідною мовою…

У гонитві за щастям / The Pursuit of Happyness (2006)

Підбірка фільмів від психолога: Як вибратися зі стану "я нічого не хочу"

Зрозумій, що життя – це дар: «В гонитві за щастям» – це зворушлива історія людини, яка, незважаючи на всі труднощі, знаходить в собі сили йти до своєї мрії.

Лінда і Кріс Гарднер живуть у маленькій квартирі з їхнім сином Крістофером. Кріс-старший витратив сімейні заощадження на франшизу з продажу переносних денситометрів.

Ці скануючі пристрої надавали трохи чіткіші знімки, ніж рентгенівські апарати, але більшість лікарів, яких відвідував Кріс, вважали, що пристрої занадто дорогі. Лінда працювала на безперспективній роботі в пральні місцевого готелю.

Напруженість у їхніх стосунках зростала пропорційно накопиченню затримки плати за житло і за рахунками. Зрештою, втративши надію на підвищення на роботі, Лінда кидає чоловіка і сина та їде до Нью-Йорка, де на неї чекає краща робота.

Фільм базується на реальних подіях і надихає на те, щоб не здаватися навіть у найскладніші моменти. Він допоможе зрозуміти, що життя – це дар, і що кожен з нас має силу для досягнення своїх цілей.

Дубляж зроблений студією Невафільм-Україна.

Підсумок

Кожен з цих фільмів несе у собі глибокий сенс і може стати джерелом натхнення. Вони допоможуть поглянути на життя з іншого боку, знайти мотивацію і зрозуміти, що навіть у найскладніші моменти є надія.

Який фільм ви вже бачили і який справив на вас найбільше враження?

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *