Дата виходу 6 сезону Подорослішали 2 частина

Дата виходу 6 сезону Подорослішали 2 частина

Серіал “Grown-ish”, українською “Подорослішали” – це захоплива комедія про життя студентів коледжу, яка висвітлює чимало соціальних і культурних питань, з якими стикаються молоді люди в наш час.

Дата виходу 6 сезону Подорослішали 2 частина

Ось кілька причин, чому варто подивитися цей серіал:

Він обговорює багато актуальних проблем, як-от расові відносини, фемінізм, гендерна рівність, ментальне здоров’я та багато іншого.

“Grown-ish” – це продовження серіалу “Black-ish”, але з більш дорослою аудиторією. Це дає глядачам можливість побачити, як головні персонажі змінилися з часом і зіткнулися з дорослим життям.

Серіал є чудовим джерелом розваги. Він сповнений гумору, захопливих історій і цікавих персонажів.

Він може бути корисним для молодих людей, які зараз перебувають у коледжі або збираються вступати до нього. Серіал може допомогти їм зрозуміти, що чекає на них у майбутньому, і як впоратися з проблемами, з якими вони зіткнуться.

Нарешті, “Grown-ish” – це прекрасний приклад різноманітності в кіноіндустрії. Серіал представляє різні раси, статі, орієнтації та культури, що допомагає показати, що світ складається з багатьох різних людей і що всі вони заслуговують на повагу та визнання.

Анонс

Чи є українською озвучку серіалу Grown-ish?

Український субтитрів і українського озвучення серіал Grown-ish немає.

Дата виходу 6 сезону

Фанати серіалу Подорослішали / Grown-ish можуть радіти, адже одразу після закінчення 5 сезону 15 березня 2023, у цьому же році запланована прем’єра 6 сезону на 28 червня.

Але, варто зазначити, що влітку вийде лише перша частина 6 сезону Grown-ish, друга частина вийде через рік, у 2024 році.

Тому, хто ще не дивися серіал для молоді Подорослішали / Grown-ish, можуть встигнути дивитися серіал з першого сезону.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *