Втеча з курника 2 дата виходу, дивитися трейлер українською

Втеча з курника 2 дата виходу, дивитися трейлер українською

Нові пригоди, нові загрози! Стала відома коли вийде друга частина мультика “Втеча з курника 2”. Друга частин анімаційного фільму вийде під назвою “Втеча з курника: Світанок наггетсів”.

Сирий ранок на фермі був сповнений радістю і метушнею. Джинджер і Роккі були зайняті турботою про своє нове пташеня, чарівну Моллі. На острові, куди вони перебралися після втечі від сімейства Твіді, панували мир і спокій. Але мир їхнього буття був під загрозою.

Повернення на материк означало зустріч із новою проблемою. Місіс Твіді, яка не забула про своє приниження, затівала новий план. Її безжальне бажання спіймати колишніх в’язнів курника і повернути їх у рабство стало новою загрозою для мирного життя, яке вони знайшли.

Втеча з курника 2 дата виходу, дивитися трейлер українською

Героям не залишалося вибору, окрім як знову стати на захист своєї свободи. Джинджер, Роккі та інші мешканці ферми зібралися разом, щоб розробити план і протистояти амбіціям місіс Твіді. Здавалося б, у них не було шансів проти такого могутнього противника, але їхня єдність, рішучість і вміння працювати в команді стали їхньою основною зброєю.

Втеча з курника 2 дата виходу, дивитися трейлер українською

Як і в першій частині пригод, настав час для веселих хитрощів, захопливих втеч і неймовірних рятувальних операцій. Але цього разу ставка була вищою, і небезпека була більш реальною, ніж будь-коли. Місіс Твіді використовувала всі свої ресурси, щоб захопити втікачів, але її хитрість і жорстокість були спантеличені кмітливістю і дружбою мешканців ферми.

Зрештою, добро, справедливість і чесність перемогли. Герої не тільки врятували себе, а й відкрили очі іншим тваринам на фермі, показавши, що навіть найменші можуть досягти великих цілей, якщо вони об’єднуються і діють разом.

Прем’єра мультика в Україні 15 грудня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *