К.О.Д дивитися онлайн всі серії: актори, скільки серій, чи буде 2 сезон?
Фото: stb.ua

К.О.Д дивитися онлайн всі серії: актори, скільки серій, чи буде 2 сезон?

“К.О.Д”: Новий детективний серіал 2024 року, який вже займає топові місця у рейтингу за переглядами на українському телебаченні.

Світ українського телебачення демонструє нам надзвичайно захопливий та напружений серіал, який привертає увагу шанувальників детективних історій.

“К.О.Д” — це новий спецпідрозділ поліції України, сформований з найкращих фахівців агенції ОСА та Водної поліції. В їхній роботі ключову роль відіграє штучний інтелект, який отримав назву К.О.Д.

Цей серіал приводить глядача у серце надскладних кримінальних справ, де головним інструментом розслідування стає команда експертів з неймовірними аналітичними здібностями. Завдяки їхньому професіоналізму та новітнім технологіям, К.О.Д здатен вирішити найскладніші справи та приносити справедливість.

Однак, окрім розслідувань, в серіалі “К.О.Д” ми бачимо також і особистість та взаємодію членів цієї унікальної команди.

Актори та творці серіалу К.О.Д

К.О.Д дивитися онлайн всі серії: актори, скільки серій, чи буде 2 сезон?
Олександр Форманчук, кадр с серіал К.О.Д. Фото: СТБ

Акторський склад серіалу включає талановитих артистів, серед яких Тетяна Кравченко, Олександр Форманчук, Борис Георгієвський та інші. Вони зуміли долучитися до створення образів, які зроблять серіал ще більш живим та цікавим для глядачів.

Продюсерський склад серіалу також вражає своєю професіоналізмом та турботою про якість продукту. Під керівництвом Людмили Семчук, Катерини Шевелюк, Дарії Легоні-Фіалко та Катерини Ласкарі “К.О.Д” обіцяє стати одним із найкращих детективних серіалів українського кінопростору.

Дивитися онлайн серіал К.О.Д

Серіал захоплює з першої серії та тримає вас на межі крісла і заставляє думати про те, що може бути краще за справедливість та професійний підхід до розслідувань.

Де дивитися онлайн?

Прем’єра серіалу “К.О.Д” на каналі СТБ відбулась у квітні 2024 року. І показ буде ще тривати. Дивитися можна безкоштовно на своєму телевізорі у мережі Т2 на телеканалі СТБ. Також він доступний в обмеженому доступі на https://www.youtube.com/@Serial_KOD. Для спонсорів відкривають нові серії в день прем’єри.

Також, якщо ви не встигли на онлайн етер телеканалу СТБ, архів за телеканалу за попередні дні можна подивитися на сервісах: Megogo та Youtv UA

Скільки буде серій у першому сезоні К.О.Д?

Заплановано 36 серій у першому сезоні.

К.О.Д 2 сезон дата виходу

Поки що рано говорити про другий сезон, оскільки триває показ першого. Проте, якщо рейтинги серіалу залишаться на такому самому високому рівні, як у день прем’єри, існують значні шанси на продовження. Ми вважаємо, що серіал заслуговує на другий сезон, який може вийти через рік або два після завершення першого. Наразі зйомки другого сезону ще не розпочалися.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *