Історія однієї жінки в епоху Палм-Біч: трейлер, актори, перші фото

Історія однієї жінки в епоху Палм-Біч: трейлер, актори, перші фото

20 березня цього року глядачі по всьому світу зустрінуться із захопливим новим серіалом “Палм-Рояль”, який перенесе нас в атмосферу вищого світу Палм-Біча 1969 року. Створений за мотивами роману “Містер і місіс Американський пиріг” Джульєт Макденіел, цей міні-серіал обіцяє бути захопливою подорожжю до світу амбіцій, інтриг і прагнення до виживання.

Головна героїня, Максін Сіммонс, виявляється викинутою зі звичного світу, коли її чоловік віддає перевагу вагітній секретарці. Цей несподіваний поворот змушує Максін переоцінити свої цінності та замислитися про своє майбутнє. Але замість того, щоб змиритися з долею, Максін вирішує змінити своє життя і вступити у світ, де правлять гроші, вплив і розкіш.

Однак, як вона незабаром розуміє, входження в елітне суспільство Палм-Біча не таке просте, як здається. Для того щоб досягти бажаного, Максін доводиться йти на низку жертв і пережити безліч випробувань. Але вона готова на все, щоб довести, що заслуговує на місце в цьому світі.

Історія однієї жінки в епоху Палм-Біч: трейлер, актори, перші фото

Серіал “Палм-Рояль” обіцяє глядачам не тільки захопливий сюжет, а й чудове візуальне оформлення, яке занурить нас в атмосферу кінця 60-х років. Від приголомшливих костюмів до вишуканих декорацій, кожен елемент цієї драми відтворює епоху, коли краса і багатство були найвищими цінностями.

Історія однієї жінки в епоху Палм-Біч: трейлер, актори, перші фото

Але, можливо, найзахопливіше в “Палм-Роялі” – це історія Максін Сіммонс, її прагнення до самовдосконалення і боротьба за своє місце під сонцем. Її шлях від аутсайдера до члена елітного суспільства обіцяє бути сповненим несподіваних поворотів, інтриг і розчарувань.

Прем’єра “Палм-Рояль” вже не за горами, і ми з нетерпінням чекаємо, щоб зануритися в цей захопливий світ амбіцій і розкоші.

Не пропустіть першу серію 20 березня і вирушайте в незабутню подорож по Палм-Бічу 1969 року разом з Максін та іншими унікальними персонажами цього захопливого серіалу!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *